Battalion 1944 Steam’de Erken Erişime Açıldı!

Battalion 1944 1 Şubat'ta Steam'de Erken Erişime çıktı.

Call of Duty’ye benzerliği ile gündeme gelen Battalion 1944 bizleri yeniden İkinci Dünya Savaşı atmosferine götürecek. Dün Steam’de Erken Erişime açılan oyun ne zaman tam sürüme geçiş yapacak bilinmiyor.

İkinci Dünya Savaşına bambaşka bir gözle bakan Battalion 1944 dün Steam’de Erken Erişim Oyunu olarak yayınlandı. Savaş sahneleri ile oyunculara bekleneni verecek olan oyunda o dönemin askeri donanımları ve silahları bulunuyor. İkinci Dünya Savaşı’nın ne kadar zorlu ve etkileyici anlardan oluştuğunu gözler önüne seren oyun 8 Şubat’ta kadar yüzde 10 indirimli fiyat etiketi ile 25.00 TL yerine 22.50 TL olarak satış yapıyor.

Çok oyunculu moda sahip olan Battalion 1944, ne yazık ki tek oyunculu herhangi bir moda sahip değil. Yani oyunu oynayabilmeniz için kalıcı bir internet bağlantısı gerekiyor. Devasa çok oyunculu olarak yayınlanan oyun Square Enix tarafından yayınlanıyor. Bulkhead Interactive tarafından geliştirilen oyun yaklaşık 2 ay önce gündeme gelmiş ve yakın bir zamanda erken erişime açılacağını duyurmuştu. Verdiği sözü tutan yayıncı firma oyuncuların yüzünü fazlasıyla güldürecek gibi görünüyor. Yayınlanan videolar ile oyun içerisine ait aksiyon sahnelerini oyuncular gösteren geliştirici ekip, bizleri oyun içerisinde neler beklediğine dair de ipuçları verdi.

Minimum Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64 Bit Only: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Dual-Core 2.7 GHz or AMD Dual-Core Athlon 3.0GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: 64 Bit Only: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10

İşlemci: Intel Core i7- 3770 @ 3.5 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 or AMD RX 480 or above

DirectX: Sürüm 12

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol