Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Baldur’s Gate 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Yeni bir oynanabilir sınıfı sergileyen bir duyuru fragmanı ile Baldur's Gate 3'ün tam sürüm olarak yayınlanacağı tarihi öğrendik.

Baldur’s Gate 3 çıkış tarihi nihayet kesinleşti. Divinity: Original Sin 2’nin şaşırtıcı başarısından sonra Larian Studios tarafından geliştirilen Baldur’s Gate 3, izometrik RPG oyunlarını sinematik anlatımla birleştiren ilk oyun olacak ve Dungeons and Dragons’ın Beşinci Sürümünü masa üstü cazibesini kaybetmeden kusursuz bir video oyunu deneyimine uyarlayacak.

Divinity: Original Sin 2‘nin izinden giden Larian Studios, Baldur’s Gate 3 çıkış tarihini uzun süre açıklamayarak oyunu 2 yıl kadar erken erişim olarak geliştirdi. Oyunun ilk perdesini ve çeşitli oynanış mekaniklerini deneyimleyebiliyor olsak da, hikaye yıllardır tamamlanmayı bekliyordu. İlk izlenimleri ciddiye alıyorsanız, oyun kesinlikle beklentileri karşılayacak.

Baldur’s Gate 3 Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Baldur's Gate 3 Çıkış Tarihi Açıklandı

Larian Studios, Baldur’s Gate 3 çıkış tarihi olarak Ağustos 2023‘ü işaret etti. Hayranların uzun süren bekleyişi kısa zaman içerisinde sona erecek. Duyuruya, oyunun muhteşem görsellerini içeren bir hikaye fragmanı eşlik etti. Heyecan verici fragman ile Baldur’s Gate 3’te hayranların en sevdiği karakterin dönüşünü de gördük.

Eski oyunlardan geri dönen Minsc, Baldur’s Gate’in üç oyunda da yer alan tek yoldaş olacak. Sevilen karakterin dönüşünün gölgesinde, ilk olarak Aralık 1998’de görülen ve şimdi gelişen bir metropole güzel bir şekilde uyarlanmış olan Baldur’s Gate şehrinin büyüleyici canlandırmasını da gördük. Ramazith’s Tower, Ducal Palace ve hatta Sorcerous Sundries gibi şehrin simge yapılarının tümü fragmanda mevcut.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.