Badlanders Başlangıç Rehberi, Taktikleri

Badlanders isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler ve ipuçları bulacaksınız.

Badlanders isimli mobil oyun hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabilen bir battle royale oyunu. Biliyorsunuz bir çok battle royale oyunu mevcut ve insanlar artık bundan sıkılmaya başlamış durumda. Daha farklı şeyler arıyorlar. İşte bu oyun diğer oyunlardan biraz daha farklı bir yapıya sahip. Burada üs kurma olayı mevcut. Biliyorsunuz çoğu oyunda zamanımız güzel bir loot bulmak için geçiyor. Burada önemli olan şey ise direkt olarak rakipleri elemek.

Badlanders Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise bu yeni battle royale oyununda işinize yarayacak bazı ipuçları göreceksiniz. Bu sayede oyunda zafere ulaşmak için çoğu şeyi biliyor olacaksınız. İlk başta biraz zor gelebilir fakat sonra bu taktikler ile harikalar yaratabilirsiniz. Gelin konumuza geçelim.

Badlanders baslangic rehberi 2

Badlanders Başlangıç Rehberi, Taktikleri

Her oyunda olduğu gibi bu oyunda da ekipman bulmak önemlidir. Silahtan tutunda malzemelere kadar her şeyi buluyorsunuz. Diğer oyunlara oranlar daha kolay diyebilirim. Kaçış yollarının açılmasından önce güzel bir şekilde malzeme toplayın ve sonra kapışmak için diğer oyuncularla bir araya gelin. Mavi ve yeşil renkte bulunan ekipmanlar daha değerli oluyor. Bu şekilde oyuna devam edeceksiniz.

Gir Çık

Yağma yaptıktan sonra diğer oyuncularla kapışıyor ve bazı barikatlardan geçiyorsunuz. İlk barikat yani ilk aşama ne kadar iyi malzeme topladığınızla alakalıdır. İlk aşamada ne kadar iyi loot bulursanız o kadar başarılı olur ve aşamayı geçersiniz. Bu aklınızda olsun. En önemli şeylerden biridir. Oyun ne kadar uzun sürerse, diğer oyuncularda da o kadar iyi loot olacağını unutmayın. Sürekli en iyi lootları alın yani üstünüzü sürekli değiştirmeye çalışın.

Taktik

Bu oyunda da bazı yerleri gözünüze kestirin ve ortamı gözlemleyin. Taktiksel oynamaya çalışın. Bu oyunda da ne yazık ki pusan kişi sayısı fazla olabiliyor. Sizde gerekirse bir yerlere uzanın ya da pusun. Ayrıca eğer yakınlarda bir silah sesi filan duyarsanız yani birileri kapışıyorsa hareket etme zamanı gelmiş demektir. Yavaşça gidin ve onları halletmeye çalışın. Bu taktik baya bir işe yarıyor söyleyeyim. yani diğer oyunlarda işinize yarayan bir çok taktik burada da işe yarayacaktır.

Badlanders ile ilgili rehberin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu oyunda en önemli şey iyi bir ekipmana sahip olmak ve aşamaları atlatmaktır. Bu oyunu emülatörde de oynamanızı tavsiye ederim. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz.

1 Yorum

  1. Arda

    Tikiş ateş düğmesi nerede herşey ingilizce yaziyor

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol