Backbone 2021’in Başında Yayınlanacak

Backbone bilgisayar ve konsol platformları için 2021'in ilk aylarında piyasadaki yerini alacak.

2019’un Nisan ayında bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Backbone: Prologue epey beğenilmişti. Gelen haberlere göre geliştirici ekip oyunun ikinci sürümünü 2021 yılının başında hem konsol hem de bilgisayar platformu oyuncularına sunacakmış.

EggyNut tarafından geliştirilen ve oynaması ücretsiz olarak yayınlanan Backbone: Prologue günümüze kadar Steam üzerinde ‘son derece olumlu’ olarak değerlendirilmişti. Piksel grafikleri ile o dönem oldukça beğenilen yapım yeni bir oyun ile yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Steam üzerinde sergilenmeye başlanan yeni oyunun adı Backbone olarak belirlenirken oyunun ilk oyundan çeşitli izler taşıyacağı da tahmin ediliyor. Tek oyunculu bir oynanışa sahip olacak olan yapım ilerlemeye dayalı bir yapıyı karşımıza çıkaracak. Bir dedektif macerasını karşımıza çıkaracak olan oyun da 2.5D olarak oluşturulmuş piksel grafikler eşliğinde birbirinden farklı ortamları keşfedeceğiz.

Klasik CRPG’lerden esinlenilerek geliştirilen Backbone çeşitli diyalog sahnelerine de ev sahipliği yapacak. Yapım da Howard Lotor adında zeki ve kendine güvenen bir karakteri kontrol edecek, onunla verilen görevleri başararak ilerlemeye çalışacağız.

VGChartz’ın haberine göre Backbone 2021’in ilk aylarında PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformu için lansmana çıkacakmış. Oyun şuan da Steam üzerinde sergilenmeye devam ediliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol