Back 4 Blood’a Tek Oyunculu Mod Geliyor

Önümüzdeki haftalarda ve aylarda Back 4 Blood'a pek çok yeni içerik gelecek ve oyun geliştirici şirketi Turtle Rock, yeni bir yol haritasında bunun büyük bir kısmını özetledi.

Geçtiğimiz ay piyasaya çıkan Back 4 Blood, aralık ayından başlayarak ve 2022’ye kadar bir seri yeni içerik güncellemesi alacak. Bu yenilikler arasında yeni bir co-op modu, yeni zorluk seviyesi ve üstelik çevrimdışı mod gibi yoğun ilgi gören yeniliklere yer verecek.

Oyunun geliştirici şirketi Turtle Rock yaptığı açıklamada, ekibin bu ay içerisinde oyunun iyileştirmesine, güncellemesine ve hata düzeltmelerinin üzerinde duracağını açıkladı. Aralık ayında oyuna gelemesi beklenen en büyük özellik ise, çevrimdışı hikaye modu olacak. Artık Back 4 Blood’ı tek oyunculu şekilde oynamak istediğinizde internet bağlantısına ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde oynayabileceksiniz.

Back 4 Blood’a Gelecek Olan Yeni Güncellemeler

Hatta Aralık ayında, oyuna yeni stok zincirleri ve kartların yanı sıra yeni bir Ridden deneme alanı, kart çeşitleri ve tatil sezonu etkinliği gelecek.

Back 4 Blood

2022 yılında ise oyuna yeni bir zorluk seviyesi, yeni co-op modu, yakın dövüş güncellemeleri ve kalite iyileştirmeleri gibi daha da fazla içerik güncellemesi gelecek.

Back 4 Blood’ın ilk hikaye genişlemesi olan Tunnels of Terror da 2022‘de çıkacak. Bu güncelleme sayesinde, oyuna yeni oynanabilir karakterler ve Ridden çeşitleri, yeni silahlar, kartlar, görünümler ve yeni bir etkinliği de beraberinde getirecek. Ayrıca 2. ve 3. genişlemenin de 2022’de piyasaya sürülmesi kuvvetle muhtemel.

Dizi ve film hayranı olan Hüseyin, 2 yılı aşkın bir süre ShiftDeleteNet'te editörlük yaptı. Şimdi ise içeriklerini Turkmmo'da üretmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol