Babylon’s Fall İçin 12 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

NieR:Automata geliştiricileri PlatinumGames'in heyecanla beklenen son oyunu Babylon's Fall'dan etkileyici bir oynanış video geldi.

Gamespot, Babylon’s Fall‘ın oyunun en son Kapalı Beta‘sından 12 dakikalık oynanış görüntüsünü gösteren bir video paylaştı. Bu video size oyunun bu beta yapısında nasıl oynandığı ve nasıl gözüktüğü hakkında bir fikir verecek.

Babylon’s Fall, akıcı bir işbirliğine dayalı savaş, güçlü silahlar ve benzersiz, çarpıcı bir sanat stili içeren bir aksiyon oyunu olacak. Oyun, yalnızca dört kişiye kadar olan taraflar için ortak çevrimiçi çok oyunculu desteği destekleyecek. Ek olarak, hiçbir ek ücret ödemeden bir dizi lansman sonrası oyun modu içerecek.

Babylon's Fall

Babylon’s Fall Neler Sunacak?

Oyunun aksiyonu, sihirle dolu bir fantezi evreninde geçecek. Oyunda sunulan hikayeden çok önce, bir insan Helos imparatorluğu, Oversoul olarak bilinen ve bu toprakların tarihini sonsuza dek değiştiren, soylular ve plebler arasında çoklu çatışmalara ve sosyal eşitsizliklere yol açan bir enerji kaynağı keşfetti. Sonunda, tanrılar sabrını kaybetti ve kıyameti başlattı.

Devasa Babil Kulesi’ni yenmek için bir macerada Gideon Coffins adlı özel ekipmanlarla bağlanmış bir grup savaşçıya katılın. Eşsiz silahları iki elinizle de kullanın ve aynı anda dört silah kombinasyonuna izin veren Gideon Tabutunun gücünü kullanın.

Farklı ekipmanların yetenekleri, savaşmak için sonsuz stratejik çeşitlilik getirecek. Oyun görselleri, bir ortaçağ yağlı boya estetiği ile benzersiz bir fantezi ortamı yaratmak için yeni geliştirilmiş bir “fırça işi stili” kullanılarak tasarlandı. Ayrıca 4 oyuncuya kadar co-op çevrimiçi çok oyunculu modda oynayabileceksiniz. Oyun, lansmandan sonra hiçbir ek ücret ödemeden çeşitli oyun modlarına sahip olacak.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol