Axiom Verge Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Axiom Verge şu anda Epic Store'da ücretsiz.

Daha önce yaptığımız bir haberle Axiom Verge’ün Epic Store üzerinde ücretsiz sunulacağını duyurmuştuk. Epic Games ve Thomas Happ Games bugünden itibaren oyunculara ücretsiz Axiom Verge kopyaları dağıtıyor. Bir aksiyon – platform oyunu olan Axiom Verge, detaylı yapısyıla Metroid, Contra ve Master Blaster gibi klasikleri hatırlatıyor. Diğer yandan bir oynanış özelliği olarak eski usül ‘glitchler’ kullanıyor.

PC oyuncuları Axiom Verge’ün Epic Store sayfasını buradan ziyaret edebilir ve oyunu ücretsiz olarak hesaplarına yükleyebilirler. Diğer yandan hatırlatalım, bu teklif sadece 21 Şubat tarihine kadar geçerli olacak ve sonrasında Axiom Verge tekrar ücretli olacak.

Aksiyon dolu bir oynanış sunan Axiom Verge’de neredeyse 70 adet özel yaratık ile ekranı dolduracak büyüklükte bosslar yer alıyor. Oyunda aynı zamanda bir Speedrun modu da bulunuyor ve burada da 900’den fazla özgün oda ile farklı araçlar, yetenekler, çeşitli silahlar ve silah-güç geliştirmeleri bulunuyor.

Axiom Verge 2015 yılında çıkmış ve oyuncuların da fazlasıyla beğenisini kazanmış bir yapımdı. Oyun aynı zamanda Steam üzerinde de satılıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol