Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avatar Generations’ın Ön Kayıt Süreci Başladı

Oynaması ücretsiz sıra tabanlı RPG, orijinal Nickelodeon serisinin olay örgüsünü takip edecek. Android kullanıcıları için ön kayıt süreci başladı.

Navigator Games’in geliştirdiği oynaması ücretsiz mobil RPG Avatar Generations‘ın 2023’ün başlarında iOS ve Android’de yayınlanacağı onaylandı. Şu anda doğrudan Google Play üzerinden ön kayıt yaptırılabilirken, iOS kullanıcıları oyununun kullanıma sunulduğu gün bilgilendirilecek.

Nickelodeon’un anime serisine (korkunç canlı aksiyon filmi değil) dayanan Avatar Generations, Aang ile Katara, Sokka, Toph ve Zuko gibi arkadaşlarının Four Nations’ta maceraya atılmasını konu alacak, oynaması ücretsiz, sıra tabanlı bir RPG oyunu olacak. Bir ekip kuracak, çeşitli becerilerin kilidini açacak ve nihayetinde elementlerde ustalaşacaksınız.

Avatar Generations Orijinal Seriye Dayanacak

Avatar Generations'ın Ön Kayıt Süreci Başladı

Savaşlar, dinamik kamera açıları ve ekip kombinasyonları sunar ve destek sağlamak için Momo ve Appa gibi yoldaşları da donatabilirsiniz. Serinin en iyi anlarını aktarmanın yanı sıra, ortamda genişleyen bazı yeni ve orijinal içerikler de olacak. The Legend of Korra gibi diğer Avatarlara dayalı lansman sonrası içerik de oyuna dahil edilecek.

Avatar Generations adlı yeni ve ücretsiz bir RPG‘yi duyurdu. Sevilen fantezi serisine dayanan mobil oyun, oyuncuların epizodik bölümler aracılığıyla Dört Ulus’u keşfetmesine izin verecek. Avatar: Generations’ın ilk bölümü, Aang ve Gaang’ın Ateş Ulusu’nu durdurmak için yolculuk ettiği orijinal seriye dayanacak.

Her karakter için çok sayıda benzersiz beceri ve büyüleyici donanıma sahip çok katmanlı bir kahraman ve ekipman yükseltme sistemine sahip olacak. Her biri çok sayıda teçhizat ve parti kombinasyonu için çeşitli nadirlik seviyelerine sahip ekipman, destekler ve kalıntı ögeler dahil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.