Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Avakin Life Başlangıç Rehberi

Avakin Life isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Avakin Life, bir karakter oluşturabileceğiniz ve oyunu keşfedebileceğiniz sosyal bir sanal dünyadır. Lockwood Publishing tarafından yaratılan oyun, yedi yıllık bir aradan sonra 2015 yılında sanal kapılarını kapatan feshedilmiş PlayStation Home’a çok benzemektedir. İronik olarak, PS Home’da avatarınız için satın alabileceğiniz ürünler vardı ve Lockwood, giyim ve hareket dahil bunları yaratan şirketlerden biriydi. Hatta eski sanal dünyada özel etkinlikler bile sundular.

Oyunumuz hem Android hem de iOS telefonlarda oynanabiliyor. Oyun eksi bir oyun fakat sürekli güncel tutuluyor. Avakin Life Başlangıç Rehberi isimli konumuzda ise sizlere oyun içinde işinize yarayacak bazı ipuçları vereceğiz. Bu sayede oyunda rahat bir şekilde ilerleyebileceksiniz.

Avakin Life baslangic rehberi 2

Avakin Life Başlangıç Rehberi

Üstteki Profil sekmesi, küçük bir bilgi için tek adresinizdir. Adınızı değiştirebilir ve ayrıca sevdiğiniz müzik türünü, keyif aldığınız bir hobiyi ve daha fazlasını seçebilirsiniz. Arkadaş edinmek sizin için deneyimin bir parçasıysa, o zaman bu, insanların bunu görmesi için iyi bir yoldur. Değilse bile, doldurmak oldukça eğlenceli olacaktır. Profil resminizi de değiştirebilirsiniz. Ne yazık ki, internette gördüğün o komik mem’i resim olarak kullanamazsın. Sadece karakterinizin yüzünü kullanabilirsiniz, ancak onunla oldukça yaratıcı da olabilirsiniz. Bu bizi Avakin Life’taki yaşam için bir sonraki küçük ipucumuza götürüyor.

Fotoğraf Modları, son dört yılda oyun oynamanın temel unsuru olmaya başladı. Aslında, insanların video oyunlarında fotoğraf modlarını kullanarak kariyer yapmaları o kadar büyük bir şey haline gelmiş durumda. İçinde sosyal alanlar ve oyunlar barındıran Avakin Life ile fotoğraf çekme özelliğinden faydalanmak için harika bir yol. Keşfedilecek çok güzel yerler var, bu yüzden fırsat sıkıntısı yok. Güzel yanı, fotoğraf modu olan diğer mobil oyunlarda olduğu gibi, resimleriniz mobil cihazınıza kaydedilebilir, bu da onları her yerde paylaşmanızı kolaylaştırır. Görüntü paylaşmak veya mem yapmak sizin işinizse, burada yaratıcı olabilirsiniz. Ve bahsettiğimiz gibi, yakın zamanda başlatılan yeni “The Voice” alanı gibi her zaman yenileri gelen zengin bir konum çeşitliliği var. Oyun uzun zamandır piyasada, bu yüzden her şeyi taze tutmalarını ve size bol bol yakalama şansı bırakmalarını bekleyin.

Oyunda video kaydetme seçeneği de bulunuyor. Ancak, tüm mobil cihazlarda ekran kaydedici yoktur. Ayrıca, bir kez kurduğunuzda, ekranınızda kırmızı bir kayıt düğmesi göreceğiniz için oyun içi kaydediciyi kullanmak daha uygun olabilir. Her ikisine de sahip olanlar için gerçekten tamamen bir tercih meselesi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.