AvA: Dog Tag’de İkinci Kapalı Beta Başlıyor

Alliance of Valiant Arms yeni adıyla tekrar çıkıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Alliance of Valiant Arms yeni ismi AvA: Dog Tag ile ikinci kez çıkmaya hazırlanıyor ve ikinci kapalı betası da 18 Ocak’ta başlıyor. Kapalı beta sürümü 31 Ocak 2019 tarihine kadar devam edecek ve bu yeniden hazırlanan sürümde yeni özellikler, modlar, haritalar ve dahası bulunacak.

blank

AvA: Dog Tag’in yeni dağıtımcısı ve geliştiricisi Red Duck olurken, aynı zamanda ESL ile ortaklığa girişerek oyunu e-spor sahnesine getirmeyi de planlıyorlar. Fakat açık konuşmak gerekirse oyunun e-spor alanında pek başarılı olacağını düşünmüyorum. Daha önce Alliance of Valiant Arms’ı İjji, Aeria Games ve En Masse gibi firmalar da yönetmişti fakat hiçbiri başarılı olamamıştı.

Red Duck aynı zamanda oyunun kullanıcı arayüz kısmını da daha fonksiyonel hâle getirmeyi planlıyor. HUD’da artık verilen hasar daha detaylı bir şekilde analiz edilecek ve her raund ek bilgiler sunulacak. Kullanıcı arayüzünün yeni tasarımı neredeyse tamamlandı ve topluluk tarafından gelen geri bildirimlere göre yapıldı.

Bakalım yeni ismi AvA: Dog Tag ile çıkış yapacak olan oyun bu sefer başarılı olacak mı?

1 Yorum

  1. blank

    efsane yaptını

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol