ATOM RPG: Trudograd Çıkış Tarihi Açıklandı

Bağımsız genişleme paketi ATOM RPG: Trudograd'ın çıkış tarihini öğrendik. AtomTeam, genişleme paketini çok yakında oynayabileceğimizi onayladı.

ATOM RPG için ilk büyük, bağımsız genişleme yakında çıkış yapacak. AtomTeam, Trudograd‘ın çıkış tarihinin 13 Eylül olduğunu açıkladı. O zamana kadar ekip, geçen yıl erken erişimde oynayan insanlar tarafından yakalananlar da dahil olmak üzere tüm hataları ortadan kaldırmak için genişlemeyi yoğun bir şekilde test etmeyi planladığını da belirtti.

Test sürecinin katılımcıları, geliştiricilerden Veteran’s Pack şeklinde bir hediye alacak. Sette yeni bir kıyafet, bir gazi madalyası ve kullanışlı bir termos şişesi yer alacak.

ATOM RPG: Trudograd

ATOM RPG: Trudograd Neler Sunacak?

Nisan 2020’de duyurulan genişleme paketi, başlangıçta yeni, geniş bir konum ve ayrı bir hikaye sunmasına rağmen oldukça mütevazı bir ek paket olarak tasarlandı. Hikaye, temel oyundaki konulara bağlı olacak ancak bağımsız genişlemenin keyfini çıkarmak için bunların bilgisine ihtiyaç duyulmayacak. Nihayetinde, Steam‘de sayfası çoktan açılmış olan Trudograd‘ın sadece 20 TL fiyat etiketiyle düzinelerce saat eğlence sunacak. Erken erişim puanlarına bakılırsa, genişleme paketi gerçekten muazzam olacak.

ATOM RPG: Trudograd, orijinalinde sunulan olaylardan iki yıl sonra gerçekleşecek. Oyuncu, neredeyse çeyrek asır önce meydana gelen nükleer savaştan kurtulan Sovyet sonrası Trudograd kentine gidecek. Görevi, insanlığın kalıntılarını tehdit eden uzaydan gelen tehlikeyle başa çıkmanın bir yolunu bulmak olacak.

Açıklanan eklentide sunulan hikaye, ana oyunda başlatılan dizilere devam etse de, yazarlar yeni oyuncuları sunulan dünyaya alıştırmaya özen gösterdiğinden, orijinalin bilgisi gerekli olmamalı. Bununla birlikte, geliştiriciler sizi önce ana oyunu kontrol etmeye ve ancak ondan sonra bir genişleme oynamaya teşvik etti.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol