Atlas, The Game Awards’da Tanıtıldı!

The Game Awards'da bilgisayar oyuncuları için Atlas tanıtıldı.

Hayatta kalma oyunu olarak dün gerçekleştirilen The Game Awards’da tanıtılan Atlas, 13 Aralık 2018’de Steam’de yayınlanacak.

Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulacak olan Atlas, haftaya tam sürüm olarak yayınlanacak. Grapeshot Games ve Instinct Games iş birliği ile geliştirilen Atlas çok oyunculu bir hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkacak. MMO oyunları arasına katılmak için gün sayan yapım, 40.000’den fazla oyuncuyu ortak bir çatı altında birleştiriyor. Eş zamanlı olarak aksiyon severleri karşı  karşıya getirecek olan yapımda korsanlar ile mücadele edeceğiz.

Oyun içerisinde bazen deniz savaşları bazen de kara savaşları yapacağız. Farklı gemi modelleri ve farklı mekanların yer aldığı yapımda oyuncular gece ve gündüz döngüsü eşliğinde devasa düşmanlarla savaşacak hayatta kalmaya çalışacağız. Ark: Survival Evolved’ın yapımcıları tarafından geliştirilen Atlas’da birinci şahıs kamera açıları eşliğinde ilerleyeceğiz. Oyuncular gemiler inşa edebilecek, gizli hazineyi arayabilecek ve devasa MMO savaşlarına katılabilecekler.

Çarpıcı grafiklerin yer aldığı oyunda eşsiz bir savaş atmosferi yer alacak. Karakter modellemeleri ile de oldukça başarılı görünen MMO oyunu nasıl bir fiyata sahip olacak bilinmiyor. Oyun Steam’de sergilenmeye başlandı.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit versions)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 770 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB or better
  • Depolama: 100 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Requires broadband internet connection for multiplayer

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol