Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ASUS’tan Oyun Severlere ROG Ally Hediyesi

Taşınabilir oyun el bilgisayarı ROG Ally'i 17 Ekim Salı günü ASUS E-Store üzerinden alan ilk 20 kişiye ROG Ally taşıma çantası hediye edilecek.

Kutusundan Windows 11 işletim sistemi ile çıkan taşınabilir el oyun bilgisayarı ROG Ally, eylül ayında çıkan AMD Ryzen Z1 Extreme işlemcili sürümüyle daha da güçlendirilmişti. Üstün performansı ve ekran kalitesiyle rakiplerinden ayrılan cihazı 17 Ekim Salı gününden itibaren ASUS E-Store‘dan satın alan ilk 20 kişiye de ROG Ally taşıma çantası hediye edilecek.

Eylül ayında ülkemizde piyasaya sürülen Ryzen Z1 Extreme işlemcili ROG Ally, 32,699 TL satışa fiyatına sahip. 2,7 GHz 8,6 Teraflop’a kadar çıkan AMD Radeon ekran kartıyla donatılan el bilgisayarı, 16 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı ile birlikte geliyor. 120Hz yenileme hızına ve 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip 7 inç FHD ekran üzerine kurulan ROG Ally, son derece akıcı bir deneyim vaat ediyor.

ASUS ROG Ally Alana Taşıma Çantası Bedava

rog ally asus AMD Ryzen Z1 Extreme

ASUS’un Steam Deck rakibi el bilgisayarı, tüm bu özelliklerinin yanı sıra kutusundan 3 aylık Xbox Game Pass Ultimate üyeliği ile çıkıyor. Bu sayede Starfield dahil abonelik servisindeki tüm oyunlar ücretsiz olarak oynanabiliyor. İçinde EA Play üyeliği de bulunan Ultimate, ülkemizde aylık 120,99 TL ücrete sahip.

Haberimizi sonlandırmadan önce bir kez daha belirtelim. ROG Ally’i 17 Ekim Salı gününden itibaren ASUS E-Store‘dan satın alan ilk 20 kişiye de ROG Ally taşıma çantası hediye edilecek. Ryzen Z1 Extreme işlemcili taşınabilir oyun bilgisayarı, ülkemizde 32,699 TL fiyatla satılıyor. Daha fazla bilgi için mağaza sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.