Astral Chronicles Başlangıç Rehberi

Astral Chronicles isimli mobil oyunda işinize yarayacak bir çok taktik öğreneceksiniz.

Astral Chronicles isimli mobil oyunumuz Android ve iOS cihazlarda oynanabilen bir oyun. JRPG türünde ki bu oyunda en dikkat çeken özelliklerden biri oyunun atmosferi ve yapısı diyebiliriz. Tabi ki eksik yanları da var fakat olumlu yönleri bunun önüne geçiyor. Hikayesi olsun, karakterleri olsun oldukça güzel. Karakterlerde şu karakter çok güçlü diyebileceğimiz bir karakterde yok. Yani oyun oldukça dengeli. Eğer bu tarzda bir mobil oyun arıyorsanız bu oyun tam size göre.

Astral Chronicles başlangıç rehberi ile de sizlere oyun içinde işinize yarayacak bir çok bilgi vereceğiz. Özellikle oyuna yeni başlayan ya da başlamayı düşünen biriyseniz daha iyi olacaktır. Oyunda yapmanız gereken şeyleri öğrenecek ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini anlayacaksınız. Hazırsanız konumuza geçelim.

astral chronicles baslangic rehberi 2

Astral Chronicles Başlangıç Rehberi

Her oyuncu yeni bir oyuna başladığında acemi sayılır hiç bir şey bilmez. Bu gayet doğal ve normal bir durum. Ama oyunu oynayarak öğrenen ve tecrübe sahibi olanlar artık oyun içinde ne yapmaları gerektiğini iyi bilirler. Bu her oyunda böyledir. Bu konuda da sizi bir adım ileri taşıyacak bilgiler vereceğiz. Bu sayede ne yapmanız gerektiğini bilecek ve ona göre oynayacaksınız.

Öncelikle bu oyuna her gün giriş yapmanız ve az da olsa aktif olmanız size bir çok ödül verecek. Oyunun güzel yanlarından biri bu. Her gün yenilenen görevleri yerine  getirirseniz inanın oyunda başka bir şey yapmanız gerek kalmaz. Büyük oranda zaten gelişimi tamamlamış olursunuz. Her bir görevi tamamladığınızda oyun size puan verecektir. Bunları da toplarsanız gelişiminiz iyice hızlanır. Oyun bir de güzel bir hediye yöntemi sunmuş. Eğer 1 hafta içinde 72 adet görevi tamamlarsanız size SSR seviyesinde rastgele bir karakter veriyor. Yani en yüksek sınıfa sahip bir karakteriniz olacak.

Başka SSR karakterler kazanmak içinde aynı şekilde görevleri tamamlamanız yeterli olacaktır. Bir süre sonra müthiş karakterlere sahip bir takımınız olur.

Balık Tutun

Balık tutmak size bol miktarda oyun içi para sağlamaktadır. Herhangi bir sahil kenarında ya da havuzda tutabiliyorsunuz. Bunu otomatikte yapabilirsiniz. Yani telefonu bir kenara koyar ve karakterinizin balık tutmasını izleyebilirsiniz. Ama sizlere tavsiyem kendiniz tutmanızdır. Bu sayede daha değerli ve büyük balıklar avlayabilirsiniz. Bunlarda size çok iyi bir kazanç sağlayacaktır. Ayrıca bu balıkların 7 gün ömrü olduğunu da belirteyim.

Deneyim

Oyunda ne kadar zor modları oynarsanız o kadar yüksek ödül kazanırsınız. Ama ben daha güçlenmedim nasıl oynayayım diyebilirsiniz. İşte tam da bu noktada birlikten kuvvet doğar sözünü kullanmak istiyorum. Oyunda ki başka oyuncular ile birlik olarak zor modların üstesinden gelebilirsiniz. Bu sayede hem siz hem de o kazanır. Elinizden geldiği kadar zor olanları yapın ki gelişiminizi uçuracak ödülleri kapın. Ayrıca bölüm sonlarında ki patronlara yenilirseniz sakın pes etmeyin. Bu yaratıkların özelliklerini öğrenin ve sonra kolay bir şekilde alt edin.

Etkinlikler

Oyunda ara ara yeni etkinlikler olmaktadır. Bu etkinliklere katılabilir ve sizden istenen görevleri yerine getirebilirsiniz. Bu sayede yine güzel ödüller kazanabilirsiniz. Ayrıca çoğu etkinlik birer SSR seviyesinde karakterde vermektedir. Bunları kaçırmayın derim. Bu yüzden oyunu oynamasanız bile her gün giriş yapıp etkinlik var mı yok mu bakmanız yeterli olacaktır. Baktınız yeni bir etkinli var hemen damlayın.

Takım

Oyunda ilerledikçe artık takımınızda en güçlü karakterlere yer vermenin zamanı geliyor demektir. Konu başında da dediğim gibi bunun en kolay ve kısa yolu görevleri yapmak ve etkinliklere katılmaktır. Bu sayede en yüksek seviye sınıfı olan SSR seviyesinde ki karakterleri toplayabilir ve güçlü bir takım kurabilirsiniz. Bu kadar basit. Artık gerisi size kalmış.

Astral Chronicles rehberinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Burada yazanları yaptığınız sürece inanın kolay bir şekilde gelişebilirsiniz. Gerisi tamamen sizde bitecektir. Sormak istediğiniz bir şey olursa yorum yaparak sorabilirsiniz. Görüşmek üzere.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol