Astral Chain’in Dosya Boyutu Belli Oldu!

Astral Chain 30 Ağustos'ta lansmana çıkacak.

Nintendo Switch platformu için duyurulan ve 30 Ağustos’ta lansmana çıkacak olan Astral Chain eShop üzerinde ön siparişlere açıldı. Yapım ön siparişlere açılması ile birlikte hem fiyat etiketini hem de dosya boyutunu da duyurmuş oldu.

Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak farklı oynanış modlarına sahip olarak Nintendo Switch oyuncularına sunulacak olan Astral Chain erkek ve dişi olmak üzere farklı karakter seçimlerine de ev sahipliği yapacak. 2 oyuncuya kadar da co-op olarak destek veren yapımda oyuncular aksiyon yüklü sahneler içerisinde fantastik yaratıklar ve düşmanlar ile karşı karşıya gelecekler. Oyun içerisinde yer alan karakterleri geliştirebilecek ve özelleştirebileceğiz.

Dünyayı istilalara karşı korumaya çalışacağımız yapımda oyuncular karakterlerini basit kontroller eşliğinde yönlendirebilecekler. Nintendo eShop üzerinde 59.99 dolar fiyat etiketine sahip olan yapım, 9.6 GB dosya boyutuna sahip olacakmış. GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz bilgilere göre geliştirici ekip oyunun dosya boyutunu 9.6 GB olarak duyurmuş.

Oyunculara zengin bir yapı sunacak olan oyunda karakterler üzerinde çeşitli değişiklikler de yapabileceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol