Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Güncellemesindeki Sinir Bozucu Ayrıntı

Geliştiriciliğini Ubisoft'un yaptığı Assassin’s Creed Valhalla güncellemesi için oyunu tekrar yüklenmesi gerekecek.

Geliştiriciliğini Ubisoft’un üstlendiği Assassin’s Creed Valhalla’da yeni gelecek olan güncellemede sinir bozucu ayrıntı ile oyuncuları kızdırdı. Yakında oyunun ikinci eklenti hazırlığı için önemli bir ölçüde güncelleme gelecek. Güncellemenin ana odak noktası oyunun dosya boyutunu desteklenen tüm platformlarda önemli ölçüde küçültmek.

Oyunun yeni gelecek olan 1.4.1 yaması, genel olarak daha az depolama alanı kaplamak için oyuncuları tüm oyunu yeniden indirmek gerekecek. Oyuncular, PC’lerinde veya konsollarının depolama sürücüsünde daha fazla yer için bant genişliği ve aylık indirme sınırı alanıyla yer değiştirecek. 

Assassin’s Creed Valhalla’nın Yeni Gelecek Olan Güncellemenin Odak Noktası Dosya Boyutunu Küçültecek

Assassin’s Creed Valhalla

Bunun nedeni, oyunun dosya boyutunun küçülmesi için geliştiricilerin büyük bir “verinin yeniden yapılandırması” gerek. Mevcut oyunu küçültmek aslında imkansız. Ubisoft’un Assassin’s Creed Valhalla oyuncularını kurtaracağı depolama alanı önemli olsa da, yine de genel olarak oldukça büyük bir oyun olacak. 

Oyunun 1.4.1 güncellemesinden sonra kullanılan depolama alanı PC’de 77 GB, PS4’te 75 GB, PS5’te 77 GB, Xbox One’da 63 GB ve Xbox Series X/S’de 72 GB olacak. Çoğunlukla güncelleme indirmeleri benzer şekilde boyutlandırılacak ancak PS5 indirmesi, bu değişiklikler için zaten hazır olduğu için 40 GB olacak. Assassin’s Creed Valhalla’nın temel genişletmelerinden Wrath of the Druids veya The Siege of Paris’ten birine veya her ikisine sahip olanlar için 1.4.1 yaması çok etkilemeyecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.