Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed: The Ezio Collection Nintendo Switch’e Geliyor!

Suikastçı Ezio Auditor da Firenze'nin oynadığı üç Assassin's Creed oyununun bir derlemesi olan Assassin's Creed: The Ezio Collection, şubat ayında Nintendo Switch'e geliyor.

Assassin’s Creed: The Ezio Collection, 17 Şubat’ta hem fiziksel hem de dijital olarak Nintendo Switch platformunda piyasaya sürülecek. Fiyatı 39,00 dolar olan özel koleksiyonda Assassin’s Creed 2, Assassin’s Creed Brotherhood ve Assassin’s Creed Revelations’ın yanı sıra Assassin’s Creed Lineage ve Assassin’s Creed Embers adlı iki kısa film de yer alacak.

Ubisoft, Assassin’s Creed: The Ezio Collection’ın HD Rumble, dokunmatik ekran arayüzü ve optimize edilmiş bir HUD dahil olmak üzere Switch’e özgü özellikleri içereceğini söyledi. suikastçı Ezio Auditor da Firenze’nin üç Assassin’s Creed oyununu bir araya getiren koleksiyon, ilk olarak 2016 yılında PlayStation 4 ve Xbox One yayınlanmıştı.

The Ezio Collection Switch Yolcusu

The Ezio Collection switch

Söz konusu derleme, Assassin’s Creed 2 (2009) Assassin’s Creed: Brotherhood (2010) ve Assassin’s Creed: Revelations (2011) oyunlarındaki tek oyunculu modları ve DLC’leri içeriğini içeriyordu. Switch versiyonu da benzer olacak ve Brotherhood ve Revelations’da yer alan çevrimiçi çok oyunculu modları içermeyecek.

Daha önce Assassin’s Creed 3: Remastered ve Assassin’s Creed: The Rebel Collection’ı Nintendo Switch için 2019’da yayınlayan Ubisoft, 2018’de ise Assassin’s Creed Odyssey’in bulut tabanlı versiyonunu Switch’e getirmişti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.