Assassin’s Creed Origins 60 FPS Güncellemesi Doğrulandı

Ubisoft, Assassin's Creed Origins için 60 FPS güncellemesini hazırladığını doğruladı ancak ayrıntılar şu anda belirsiz.

Sonunda Ubisoft, 2017’de PC ve konsollarda çıkan Assassin’s Creed Origins için 60 FPS güncellemesini düşündüğünü doğruladı. Eski Mısır’da geçen AC Origins, Siwa’lı Medjay Bayek’in yolsuzluğun kökünü kazımak için çıktığı yolculuğu konu alıyordu. Hikaye, gerçek Assassin’s Creed tarzında ancak büyük bir değişim ile, sonunda Bayek’in karısı Aya tarafından Hidden Ones’ın kurulmasına yol açtı.

Assassin’s Creed Origins, bazılarının daha modern Assassin’s Creed dönemi diyebileceği ilk oyun. Ubisoft, hem Odyssey hem de Valhalla’yı kapsayacak canlı hizmet öğelerini denemeye bu özel bölümde başladı. Özellikle, lansman sonrası AC Origins ek paketi iki anlatı genişletmesi içeriyordu. İlki The Hidden Ones, oyunculara Kardeşliğin temellerini ön sırada görmelerini sağladı. Bu arada ikinci genişleme The Curse of the Pharaohs, Bayek’in garip bir laneti çevreleyen olayları araştırmak için Thebes şehrine yolculuğunu konu aldı.

Assassin’s Creed Origins 60 FPS Desteği Ne Zaman?

Assassin's Creed Origins

Assassin’s Creed Günü‘nü kutlarken resmi Assassin’s Creed Twitter hesabı, Assassin’s Creed Origins’in sonunda 60 FPS desteği alacağını söyledi. Söz konusu gönderi Ubisoft India’dan ayrı bir gönderiye ek olarak, geliştiricilerin olasılıkları araştırdığına dikkat çekti; Bu nedenle, somut detaylar şu anda belirsiz olarak kaldı. Yine de bu, Bayek of Siwa’nın Eski Mısır setli macerasının yakında mevcut nesil konsollarda geriye dönük uyumluluk yoluyla saniyede 60 kare hızında çalışacağının kanıtı.

Bu, AC Origins FPS artışına hasret olan birçok Assassin’s Creed hayranını hiç şüphesiz memnun edecek. Böyle bir güncelleme için umutlar özellikle, Assassin’s Creed Odyssey PS5 ve Xbox Series X/S konsollarında 60 FPS güncellemesi aldıktan sonra ağustos ayının sonlarında arttı. Ubisoft, 2017 macerasının tam olarak ne zaman yayınlanacağını henüz belirtmedi.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol