Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Infinity Önceki Oyunların Hikayelerine Odaklanacak

Yeni söylentilere göre Assassin's Creed Infinity, önceki bölümlerden hikayelerin yeni versiyonlarını sunacak. Ayrıca yeni hikayeler de olacak. Bu hikayeler, Hitman serisinin son bölümlerindeki görevler gibi olacak.

Ubisoft’un devasa bir canlı servis oyunu olması gereken Assassin’s Creed Infinity üzerinde çalıştığını bir süredir biliyoruz. Yeni söylentiler, prodüksiyonun serinin önceki oyunlardan bazılarına dair bilinen hikayeleri içereceği ortaya çıktı.

Assassin's Creed Infinity

Assassin’s Creed Infinity Hikayesi

Ubisoft, kendilerini yalnızca önceki bölümleri yenilemekle sınırlandırmayacak. Yeni bilgilere göre Assassin’s Creed Infinity‘nin yapısı AC Unity’nin unsurlarından birinden esinlenecek. Bu oyunun başında, eylemi Orta Çağ’da gerçekleşen Jacques de Molay Trajedisi adlı kısa bir görev yapıyorduk. Oyuncu daha sonra böyle bir “Helix Görevleri” listesiyle karşılaşacaktı ancak bunlar etkinleştirilemiyordu.

AC Infinity bu konsepti alacak ve tam olarak gerçekleştirecek. Dev hikayeler yerine küçük, açık dünyalarda geçen kısa hikayeler oynayacağız. Bunun Hitman serisinin son oyunlarında gelen çözümlere benzettik.

Böyle bir sistem, yaratıcıların birçok tarihsel dönemden farklı karakterlerle hikayeler sunmasını sağlayacak. Assassin’s Creed Infinity, düzenli olarak yeni ücretli içerik alacak. Bununla birlikte, oyun bir ana hikayeden yoksun olmayacak.

YouTube video

İlginç bir şekilde bu bilgiye göre Assassin’s Creed Infinity, serinin önceki bölümlerinden hikayeleri “yeniden yaratacak ve yeniden anlatacak” şekilde yazılacak. Bazıları bunun yeniden yapım anlamına geldiğini düşündü ancak böyle bir fikir bize pek olası gelmedi. Bunun yerine, Ubisoft’un markanın geçmişindeki önemli olayları sergileyen yeni kısa hikayeler geliştireceğine bahse giriyoruz. Böyle bir senaryo, tüm kampanyaları yeni bir motorda yeniden oluşturma olasılığından çok daha gerçekçi.

Bu bilgi doğrulanırsa Assassin’s Creed Infinity, serinin formülünden önemli bir çıkış yapmış olacak ancak, daha geleneksel oyunların hayranları içiniz rahat olabilir. Oyun, tüm marka için bir yan proje olacak ve Ubisoft, açık dünyalarda geçen büyük hikaye kampanyalarıyla aynı anda klasik taksitler yaratmayı planlıyor.

Tüm bu ifşaların kaynağı, Ubisoft çalışanı olduğu iddia edilen Smooth-Earth2875 lakaplı bir Reddit kullanıcısı. Bu yeni bir söylenti, bu nedenle normal şartlar altında bu bilgilerini ciddiye almazdık ancak GamingLeaksAndRumours moderatörlerinin ortaya attığı bir iddiaya göre, bu sözlerin doğruluğunu teyit eden materyaller olduğu iddia edildi.

Aldıkları materyallerin sahte olabileceğini söyleyen ekip, çoğu sızıntı kaynağının, sahte belge yapmaya zahmet etmediğini, bunun büyük bir çaba gerektirdiğini de ekledi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.