Ash Wlliams Mortal Kombat 11’e Gelebilir

Evil Dead'den Ash Williams Mortal Kombat 11 oyununa gelebilir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Ash Williams oyuncusu Bruce Campbell daha önce karakterinin NetherRealm‘ın vahşi savaşçısı Mortal Kombat 11‘de oynanabileceğini reddetti, ancak son sızıntı aslında oyunda görünecek olan Army of Darkness’tan Ash olduğunu ortaya koyuyor.

Bir söylentiye göre Evil Dead’den Ash Williams, bir süredir Mortal Kombat 11’deki DLC karakterlerinden biri. Mortal Kombat veri madencileri, Ash’in gerçekten de NetherRealm’ın vahşi savaşçısına geldiğine dair kanıt bulabildi, ancak kısa bir süre sonra Ash oyuncusu Bruce Campbell, Evil Dead filminden Ash’in kesinlikle Mortal Kombat 11’e gelmeyeceğini söyleyerek bu söylentileri reddetti.

Ancak, en son söylentilere göre, Ash Williams Mortal Kombat 11’de nihayetinde görünebilir, ancak Evil Dead’den değil. Ancak Karanlık Ordusu’ndan gelen kül, yakında Akrep ve çetenin geri kalanıyla yüzleşebilecek olan kül. Spawn DLC için son ilanlar arasında, Mortal Kombat’ın DLC savaşçısı olarak Army of Darkness’tan Ash ile ilgili telif hakkı bölümünde küçük bir açıklamaya yer alıyor.

Bununla birlikte, daha önce de belirttiğimiz gibi, Ash daha önce oyun dosyalarında bulundu, bu yüzden yakın gelecekte Mortal Kombat 11’deki karakteri görebilmemiz mümkün.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol