ARK: Survival Evolved

MMORPG
Takip Et
8.9

Çok iyi

6.2

Kullanıcı

Ark: Survival Evolved Sunucu Değişikliliği!

Mevcut sunucuların yaklaşık %33'ünü oluşturan bu düşük oyunculu sunucular 29 Ağustos'ta kapatılıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Ark: Survival Evolved, Erken Erişim’den ayrılmaya yönelik bir adım daha attı. Mevcut sunucuların yaklaşık %33’ünü oluşturan bu düşük oyunculu  sunucular 29 Ağustos’ta kapatılıyor. Dolayısıyla hayvanlarınızı dinozoları ya da kaybetmek istemediğiniz diğer eşyalarınız varsa, onları paketleyip toplamanın zamanı geldi karakterinizi bir Obelisk’e veya Tek Transmitter’e koyun, böylece onları farklı bir sunucudan geri alabilir ve kullanabilirsiniz.

blank

Oyuncusu az olan sunucular eski sunucular adı altında toplanacak. Eski sunucular yeniden  gruplandırılarak ayrı bir grup halinde kalacaklar ve belirtilen süre içinde  Eski sunuculardan  yeni sunuculara herhangi bir eşya aktarabilirsiniz. Ancak, Eski sunucular artık Ark‘ın müşteri hizmetleri servisi tarafından desteklenmeyecek. Müşteri Destek ekibimiz, Erken Erişim süreci sırasında ortaya çıkan birçok sorundan ve bugdan ilgilenmeyecek. Yeni sunucuda  bulunan kişilere yardımcı olmaya odaklanacaklardır. Müşteri Destek ekibimize gönderilen tüm Ticketler, mesayi saatleri içinde  temizlenecek ve Eski sunucularda oynayanların gönderdiği Ticketler kabul edilmeyecektir. Yeni sunucu güncellemesini mümkün olan en kısa sürede kullanıma hazır hale getireceğiz, Erken Erişim’den ayrılmaya yönelik bir adım daha attı.   Mevcut sunucuların yaklaşık %33’ünü oluşturan bu düşük oyunculu  sunucular 29 Ağustos‘ta kapatılıyor.

blank

Dolayısıyla hayvanlarınızı dinozoları ya da kaybetmek istemediğiniz diğer eşyalarınız varsa, onları paketleyip toplamanın zamanı geldi karakterinizi bir Obelisk’e veya Tek Transmitter’e koyun, böylece onları farklı bir sunucudan geri alabilir ve kullanabilirsiniz.

Burada kapatılan resmi PC sunucularının tam listesini görebilirsiniz. Oyuncusu az olan sunucular eski sunucular adı altında toplanacak. Eski sunucular yeniden  gruplandırılarak ayrı bir grup halinde kalacaklar ve belirtilen süre içinde  Eski sunuculardan  yeni sunuculara herhangi bir eşya aktarabilirsiniz. Ancak, Eski sunucular artık Ark’ın müşteri hizmetleri servisi tarafından desteklenmeyecek. Müşteri Destek ekibimiz, Erken Erişim süreci sırasında ortaya çıkan birçok sorundan ve bugdan ilgilenmeyecek. Yeni sunucuda  bulunan kişilere yardımcı olmaya odaklanacaklardır. Müşteri Destek ekibimize gönderilen tüm Ticketler, mesayi saatleri içinde  temizlenecek ve Eski sunucularda oynayanların gönderdiği Ticketler kabul edilmeyecektir. Yeni sunucu güncellemesini mümkün olan en kısa sürede kullanıma hazır hale getireceğiz,

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol