ARK: Survival Evolved

MMORPG
Takip Et
8.9

Çok iyi

5.8

Kullanıcı


Ark: Survival Evolved 12 Milyon Oyuncu Sayısını Devirdi!

Ark: Survival Evolved'in oyuncu kitlesi 12 milyonu aştı.

Şu sıralar konsol ve bilgisayar platformu oyuncuları tarafından keyifle oynanan Ark: Survival Evolved tüm dünya da hızla yayılmaya devam ediyor. Oyuncuları dinozor çağına götüren oyun oldukça yüksek bir oyuncu sayısına ulaştı.

Dinozorlar dünyasında hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkan Ark: Survival Evolved, oyuncuları aksiyon ve maceranın tam ortasına götürerek farklı bir mücadele içerisine çekti. Studio Wildcard tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyun Steam’de 89.00 TL gibi pahalı bir fiyat etiketine sahip. Türkçe diline sahip olan oyun son alınan bilgilere göre 12 milyon oyuncuya ulaşmış ve bu sayı yavaşta olsa artmaya devam ediyormuş. Yayınlandığı ilk iki ay tüm dünyada oldukça popüler bir konuma yerleşen yapım, şu sıralar popülaritesini yitirmiş olsa da satış rakamları ile üst sıralara tırmanmaya devam ediyor.

18 Aralık’ta Evolution Event etkinliği gelen oyun 12 milyondan fazla oyuncu tarafından keyifle oynanmaya devam ediyor. Şu sıralar Humble Bundle’da da %40 indirime giren oyun 59.99 dolar yerine 35.99 dolar fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor. Oyunun son zamanlarda satışlarının artmasının sebepleri arasında gösterilen Humble Bundle indirimi önümüzdeki 5 gün içerisinde de devam edecek. 5 gün sonra Ark: Survival Evolved’in fiyatı tekrar 59.99 dolar olacak. Oyunun Steam fiyatı 89.00 TL olarak belirtildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol