ArcheAge Online

MMORPG
Takip Et
8

Çok iyi

6.2

Kullanıcı

ArcheAge’de Telafi Hediyeleri Dağıtılıyor

Yaşanan problemler sonrası popüler MMORPG'de hediyeler dağıtılıyor.

Yaklaşık üç gün önce popüler MMORPG oyunu ArcheAge’in Relics of Hiram güncellemesi yayınlandı. Buna rağmen güncellemenin gecikmesiyle ve sunucuların birleşmesiyle beraber pek çok oyuncu da mağdur edildi. Şimdi ise Trion Worlds bu durumdan etkilenen oyuncularına telafi amaçlı hediye paketleri dağıtmakla meşgul.

ArcheAge’de yer alan tüm hesaplara bir hediye paketi tanımlanacak. Paketin içeriğinde ise Hiram temalı silahlar ve zırhlar, enstrümanlar, parşömenler, Manastorm kristalleri, Enhanced Feathered Hope, tax cert ve Midnight Kitsu evcil hayvanı yer alıyor. Yani sunucu problemlerinden ötürü sorun yaşayan tüm oyunculara hitap edecek çeşitli hediyeler bulunuyor.

Oyuncular aynı zamanda karakterinin seviyesine ve ellerinde bulundurduğu arazilere göre de çeşitli hediye paketleri alacaklar. Bu paketlerin içinde de ev mobilyaları, coinler, elixirler, kristaller, ‘Far Traveler’ başlığı, Rose Wings ve dahası yer alacak.

Crytek yapımı CryEngine grafik motoruyla hazırlanan ArcheAge, 2013 yılının başında XL Games ve Trion Worlds ortaklığında oyunculara sunulmuştu. Güney Kore çıkışlı bir oyun olan olan ArcheAge sonrasında tüm dünyada da popülarite yakalamıştı.

1 Yorum

  1. Trion World firmasını gamigo satın aldı bu arada artık öyle bir şirket yok. Gamigo Trion’un tüm haklarına sahip.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>