ArcheAge: Unchained Beklentileri Karşılayamadı!

ArcheAge: Unchained Steam'de PC oyuncularına sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Bilgisayar platformu için geliştirilen ve yayınlanan ArcheAge: Unchained olumsuz geri bildirimler almaya devam ediyor. 17 Ekim’de lansmana çıkan yapım bilgisayar platformu oyuncularını tatmin edemedi.

blank

147.05 TL fiyatı ile cepleri yakan ArcheAge: Unchained aldığı parayı da hak etmemiş gibi görünüyor. Bilgisayar oyuncuları tarafından Steam’de ‘karışık’ olarak değerlendirilen yapım çok oyunculu yapısı ile dünyanın dört bir yanındaki aksiyon severleri bir araya getirmeye devam ediyor. XLGames imzası ile geliştirilen yapım, Trion Worlds ve Gamigo US işbirliği ile oyunculara sunuldu.

Fantastik bir gerçek zamanlı RYO dünyasına ev sahipliği yapan oyun da ejderhalar, büyüler, cadılar ve daha fazlası da karşımıza çıkan içerikler arasında yer alıyor. Oyuncuları bir nevi ortaçağ temalı bir oynanışa götüren yapım diğer bir yandan da fantastik bir atmosfere sahip.

MMO oyunları arasına hızlı bir giriş yapan ve beklenen ilgiyi göremeyen yapım şuan için hataları ve oynanış mekanikleri bakımından eleştiri oklarının hedefi haline gelmeye devam ediyor. Bunlara ek olarak oyun içerisinde Türkçe dil desteği yer almazken oyunculara İngilizce, Fransızca ve Almanca sunuluyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol