Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ArcheAge: Legends Return Güncellemesi Nisan’da Çıkıyor

Trion'un sevilen MMORPG'si ArcheAge, Legends Return güncellemesiyle büyüyor.

Sevilen MMORPG oyunu ArcheAge için 4.5 güncelleme numarasıyla yayınlanacak olan ArcheAge: Legends Return adlı genişleme paketi Trion Worlds tarafından bugün duyuruldu. Yeni güncellemeyle birlikte oyuna ejderha binekler eklenirken, bunları savaş bineği olarak yetiştirmek ve kullanmak da mümkün olacak. Güncelleme aynı zamanda oyuna yeni büyük çapta dünya bosslarınnı yanı sıra sınıflar üzerinde denge değişiklikleri de getiriyor.

Arche age legends return guncellemesi nisan cikiyor 1

4.5 güncellemesiyle birlikte ArcheAge’e iki adet yeni ‘Progression’ sunucusu da ekleniyor ve her ikisi de ilk günden itibaren kullanıcılara ücretsiz olarak açılacak. Legends Return Entry Pack adlı oyunun giriş paketini satın alan kişiler ise sunucu henüz açılmadan önce isim seçimi yapabilecek ve böyle bir avantaja sahip olacak. Aynı zamanda pakette başka hediyeler de bulunurken, fiyatları 9.99 dolar ile 99.99 dolar arasında değişecek.

Trion Worlds’ün yeni sunucularını tamamen ücretsiz yapması ise pek çok kişiyi hem sevindirdi, hem de şaşırttı. Aynı firma bir diğer oyunu Rift için de Prime isimli yeni ‘Progression’ sunucuları açmıştı fakat aylık ücret talep etmişti. Bakalım ArcheAge nasıl devam edecek?

https://www.youtube.com/watch?v=98QrhgP8IIA

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.