Arcfall Steam’de Erken Erişime Açıldı

Henüz çok fazla içeriği bulunmayan oyun, Steam mağazası üzerinden ücretli olarak erken erişime açıldı.

Neojac Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan yeni MMORPG Arcfall, Steam mağazasındaki sayfası üzerinden erken erişime açıldı. Oyun ne yazık ki ücretsiz olarak sunulmadı. Ancak erken erişime gelmesi şerefine küçük bir indirim ile oyunu satın alabiliyorsunuz. Şu an için çok fazla içeriği bulunmadığı söylenen Arcfall, pre-alfa seviyesine kısa süre önce ulaşmış durumda. Modernize edilmiş oyun kalitesi ile eski tarz bir MMORPG sunmak için yola çıkan ekip, savaşabileceğiniz, yaratabileceğiniz ve yaşayabileceğiniz alternatif bir dünya oluşturmaya çalışıyor.

blank

Arcfall evreninde canavarlarla savaşabilir, kendi alanınızı inşa edip dekorasyonu ile ilgilenebilir ve dilediğiniz oyun stratejisi ile karakterinizi geliştirebilirsiniz. Ancak oyunu denemek için satın alan MMO oyuncuları, Arcfall’ın içerik yönünden henüz bir zayıf kaldığını bildirmiş durumda.

Kimi oyuncular, biraz daha ileri giderek oyunun tamamen oynanılamaz durumda olduğunu ve erken erişime açılmak için biraz aceleci davranıldığını bildiriyorlar. Ancak siz hoşunuza giden özelliklere sahip bir oyunun, gelişim aşamasının bütün evrelerinde yer almak ve oyunda yer alacak ilk isimlerden olmak istiyorsanız, Arcfall’a göz atmakta özgürsünüz diyebiliriz.

Oyunun geliştirici firması Neojac Entertainment, daha önce de bazı MMO projeleri üzerinde çalışmış ancak bu projelerden bazıları son sürüme erişmeden kapılarını kapatmıştı. Atavism MMO Creator’ın da yaratıcısı olan ekip, NEo’s Land isimli MMO’yu yayınlamış, Islands of War’un ise projesini durdurma kararı almıştı. Bu sebeple Arcfall için gelecek günlerin akıbeti ne olur, kestirmek güç.

Yine de oyunu merak ediyorsanız, buraya tıklayarak Steam mağazasındaki sayfaya gidebilirsiniz. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol