Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Apple’dan Messi Belgeseli Geliyor: İlk Fragman Yayımlandı

Apple TV, Arjantinli efsanevi futbolcunun hayatını anlatan bir belgesel yayınlayacak. Belgeselin içeriği ve vizyon tarihi şimdiden belli oldu.

Apple TV, 21 Şubat 2024’te dört bölümlük Messi belgesi yayınlayacak. Messi’s World Cup: The Rise of a Legend ismiyle vizyona girecek olan detaylı belgesel, efsanevi futbolcu Lionel Messi’nin inanılmaz futbol kariyerine derinlemesine bir bakış sunacak ve oyuncunun yalnızca profesyonel gidişatına değil aynı zamanda onun arkasındaki önemli isimlere de değinecek.

Paris, Katar ve Messi’nin memleketi Arjantin’de çekilen Messi belgeseli, ünlü futbolcunun mütevazi başlangıcından küresel bir futbol yıldızı olarak yükselişine kadar olan yolculuğunun tüm detaylarını anlatacak. Belgesel, tartışmasız tüm zamanların en iyi futbolcusu olan Messi’nin kamera arkası görüntülerine özel erişim de sunacak ve futbolcunun hayatındaki pek bilinmeyen yönleri de ortaya çıkaracak.

Messi Belgeseli Apple TV’de Yayınlanacak

Apple'dan Messi Belgeseli Geliyor: İlk Fragman Yayımlandı

Messi’s World Cup: The Rise of a Legend yalnızca Messi’nin futbol kariyerine değil, kişisel yaşamına da odaklanacak. Messi’nin kendisiyle yapılan kişisel röportajların yanı sıra onu en iyi tanıyanlarla (takım arkadaşları, antrenörler, rakipler, taraftarlar ve yorumcular) yapılan sohbetleri de içerecek. Bu röportajlar ve sohbetler, efsanevi futbolcunun sektöre bıraktığı izlerin önemini vurgulayacak.

Belgeselin merkezinde Messi’nin Arjantin milli futbol takımıyla olan yolculuğu da yer alacak. Özellikle de FIFA Dünya Kupası’nda beş kez forma giydiği maçlara ve 2022 FIFA Dünya Kupası Katar’daki zaferine de ayrıca odaklanılacak. Messi’nin çalkantılı milli takım kariyerinin bilinmeyen tüm yönleri, futbol kariyerinin başlangıcından itibaren ele alınacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.