Apple TV+ Hakkındaki Son Gelişmeler!

Apple TV+'dan detaylar geldi.

Teknoloji dünyasının devleri arasında yer alan ve dünyanın dört bir yanında üst düzey teknolojik ürünler satmaya devam eden Apple yeni ürünleri ile dün kullanıcılarının karşısına çıktı. Apple TV+ hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

Apple dün ki lansmanında yeni teknolojilerinin yanı sıra Apple TV+ hakkında da yeni bilgiler paylaştı. Kullanıcılarına 1 aylık deneme süresi hakkı tanıyacak olan Apple TV+ satın almadan önce her kesimden kullanıcının bu sistemi deneyimlemesini sağlayacak. Ücretsiz sürenin sonunda abone olmak isteyen kullanıcılar aylık 4.99 doları gözden çıkaracaklar.

İnternet bağlantısı olmadan da kullanma fırsatı verecek olan sistem Apple’ın yeni amiral gemileri ve yeni nesil iPad ile kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak. Yani yeni telefonlardan birini yada yeni iPad’i satın alan kullanıcılar bu sistemi ücretsiz olarak da kullanma fırsatı elde edecekler. Bu ücretsiz kullanımın süresi 1 yıl olacak.

Çevrimdışı da rahatlıkla kullanılacak olan Apple TV+ kullanıcılara etkileyici bir performans sunacak. 1 Kasım itibari ile Apple kullanıcılarına sunulacak olan sistem Amerika’da geçerli olacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol