Apple One Abonelik Sistemi Duyuruldu

Apple tüm servislerini bir araya topladığı Apple One paketini duyurdu. Apple One üç farklı paket ile birlikte geliyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Apple’ın bir süredir duyurulacağı söylenen Apple One abonelik servisi duyuruldu. Yeni servis ile birlikte tüm Apple servisleri tek bir çatı altında toplanıyor.

Teknolojinin hayatımızda daha fazla yer etmesiyle birlikte tüketicilerin yaşadığı en büyük sorunlardan birisi de abonelik yönetimi oluyor. Pek çok servisi satın almak isteyen kullanıcılar bu servislerin ödemelerinin bir çatı altında toplanmasını ve daha uygun bir fiyatlandırmaya gidilmesini talep ediyor. Sonunda Apple tüm abonelik servislerini bir çatı altında topladı.

Apple’ın Apple One isimli servisi şimdilik ülkemizde kullanılmıyor olsa da ilerleyen süreçte ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor. Apple One servisinin detaylarına girmeden önce servisin paketlerini belirtmekte yarar var. Apple One üç farklı paketle birlikte geliyor.

Aylık 15 dolarlık temel kişisel paket içinde “Apple Music, Apple Arcade, Apple TV+ ve 50 GB iCloud depolama” yer alıyor. Aylık 20 dolarlık aile paketinde (6 kişiye kadar) “Apple Music, Apple Arcade, Apple TV+ ve 200 GB iCloud depolama” bir araya geliyor. Aylık 30 dolarlık en üst paket ise “Apple Music, Apple Arcade, Apple news, Apple Fitness+, Apple TV+ ve 2 TB iCloud depolama” bulunuyor. Kullanıcıların tek paket üzerinden Apple servislerine ulaşabilmesi oldukça sevindirici bir gelişme olarak görülüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol