Apple Arcade 100 Oyun Sunuyor!

Apple Arcade birbirinden farklı oyunlara ev sahipliği yapıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Geçtiğimiz aylarda Apple yeni nesil teknolojik ürünlerini birer birer tanıtmış ve bu tanıtım da bir de Apple Arcade isimli yeni bir abonelik hizmetinden bahsetmişti. 19 Eylül’de kullanıma sulan Apple Arcade güzel haberler ile gündeme gelmeye başladı.

Xbox Live Gold, EA Access gibi çeşitli abonelik hizmetleri günümüzde oyunculara birbirinden farklı oyunları deneyimleme fırsatı veriyor. Kullanıcılar her ay belirtilen servislere belirli bir miktar para ödeyerek sayısız oyunu 1 ay boyunca oynama fırsatı elde ediyorlar. Geçtiğimiz aylarda kendi abonelik sistemini duyuran Apple yeni haberler ile gündeme gelmeye devam ediyor.

GamingBolt’un haberine göre 19 Eylül’de erişime açılan Apple Arcade 100 farklı oyunu şuan abonelerine sunuyormuş. Hatırlayacağınız üzere Apple daha önce 100 farklı oyuna ulaşmak için anlaşmalar yaptıklarını ve çalışmaların devam ettiğini duyurmuştu. Gelen bilgilere göre geçtiğimiz Cuma günü Apple Arcade’e 6 yeni oyun daha eklenmiş. Yani Apple oyun kataloğunu genişletmeye devam ediyor.

Şuanda 100’den fazla oyuna ev sahipliği yapmaya devam eden Apple Arcade aylık 4.99 dolar abonelik ücreti alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol