Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

App Store’a Özel NBA 2K23 Arcade Edition Duyuruldu

NBA 2K23 Arcade Edition önümüzdeki ay Apple Arcade'e gelecek. MyCareer, Association, Quick Match ve çevrimiçi çok oyunculu modlarının tümü oyun içi satın alım olmadan oynanabilecek.

NBA 2K23 Arcade Edition, 18 Ekim 2022‘den itibaren Apple Arcade için yayınlanacak. 2K, tüm zamanların En iyi 20 NBA oyuncusunun yer aldığı tamamen yeni özel mod The Greatest’i içeren “NBA 2K basketbol oyunu için gerçek bir mobil deneyim” olacağını söyleyerek haberi bu haftanın başlarında doğruladı.

Kapak sporcusu Devin Booker ve Michael Jordan; Kareem Abdul-Jabbar ve Shaquille O’Neal gibi NBA efsanelerini oynayabileceksiniz. Ayrıca Kevin Harlan, Brian Anderson, Greg Anthony, Grant Hill ve Doris Burke gibi NBA play-by spikerlerinin ve renk analistlerinin yorumlarıyla daha sürükleyici ve gerçekçi bir NBA oyununu deneyimleyebileceksiniz.

NBA 2K23 Arcade Edition’da Oyun İçi Ödeme Yok

NBA 2K23 Arcade Edition

NBA 2K23 Arcade Edition, MyCareer, Association Mode, Quick Match, Blacktop Mode ve çevrimiçi çok oyunculu modları içerecek ve elbette oyun, Apple Arcade’in bir parçası olduğu için reklamlar ve uygulama içi satın almalar bulundurmayacak.

Apple Arcade, iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’de ayda 34.99 TL karşılığında ülkemizde de mevcut ancak NBA 2K23’ü bir aylık deneme süresiyle ücretsiz olarak deneyebilirsiniz ve hizmetten memnun kalmazsanız iptal edebilirsiniz. Ayrıca, herhangi bir Apple ürün satın alırsanız, üç ay boyunca ücretsiz olarak Apple Arcade’i kullanabiliyorsunuz.

Son olarak NBA 2K23 çıktı ve yayıncı 2K kısa süre önce, bu son seri bölümünün yeni özelliklerine (yeni bir fragman dahil) daha yakından bir bakış paylaştı ve savunma ve hücum araç kiti genelinde “özgünlük” kavramını canlandırdı. PS4 ve Xbox One sürümlerinde kaydedilen ilerlemenin, aynı konsol ailesinde oldukları sürece yeni nesil sürümlere aktarılacağını da hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.