Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends’ın Çapraz Platform Desteği 6 Ekim’de Başlıyor

Apex Legends'ın daha önce duyurulan çapraz platform desteği 6 Ekim 2020 tarihinde geliyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Respawn Entertainment, Apex Legends’a cross platform desteğinin geleceğini duyurmuştu. Daha önce de bildirildiği üzere PC, Xbox One ve PlayStation 4 kullanıcıları artık bu çapraz platform desteği ile birlikte oynayabilecekler. Çapraz platform desteği 6 Ekim 2020 tarihinde oyuna gelmiş olacak.

Apex Legendsin Capraz Platform Destegi 6 Ekimde Basliyor 1

Apex Legends oyuncuları, 6 Ekim 2020 tarihinden itibaren oyuna gelecek çapraz platform desteği ile birlikte parti kurmak istediklerinde Xbox One ve PlayStation 4 oyuncularını davet edebilecekler. Bu da bekleme sürelerini çok daha aza düşürerek oyuncuları oyunda tutmayı sağlayacaktır.

Oyuncular, şu anda desteklenen tüm platformlarda parti kurabilecek ve birlikte oynayabilecek. Ayrıca, çapraz oynatma varsayılan olarak etkinleştirilecektir. Herhangi bir platformda arkadaş eklemek için, “arkadaşlar” menüsüne gitmeli ve “Arkadaş Bul” a tıklamalısınız. Daha sonra herhangi bir platformda bir kullanıcı adı arayabilir ve bir arkadaşlık isteği gönderebilirsiniz.

Son olarak, platformlar arası partiler oyun içi sesli sohbeti kullanabilir. Yani ister Xbox One kullanıcısı, ister Playstation 4 kullanıcısı ister PC kullanıcısı olun, oyun içinden diğer platformda ki oyuncular ile konuşabileceksiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol