Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’da Thicc Bois Hasarı Düşürüldü

Apex Legends'da hitbox değişikliği.

Apex Legends’da her zaman daha iri ve daha büyük cüsseli karakterleri seçmek iyi bir fikir olmayabilir. Çünkü sonucunda daha küçük karakterlere göre fazla mermi yiyeceksiniz ve aldığınız hasar da artacak. Yeni denge güncellemesiyle ise Thicc Bois olarak adlandırılan hitboxların oranı azlatıldı ve bunlar Caustic, Gibraltar ile Pathfinder karakterlerine etki etti.

Yeni yapılan güncelleme sonunda Pathfinder daha az savunmasız hâle gelse de, Caustic ve Gibraltar gibi diğer ‘iri cüsseli’ karakterler hala savaş alanında kolaylıkla hedef oluyor. Bu yüzden de yeni 1.1.1 güncellemesiyle iki karaktere de Fortified adlı pasif bir Perk verildi. Yeni Perk ile Caustic ve Gibraltar’ın aldığı hasar yüzde 10 oranında düşüyor. Ek olarak Caustic’in Gas Damage ve Ultimate Throw mesafesi de arttırıldı. Aynı zamanda Gibraltar’ın Gun Shield can değeri de yükseltildi.

Son olarak Patch 1.1.1 ile oyunun uzun mesafeli çatışma mekanikleri geliştirildi ve artık uzun mesafelerden düşmanları öldürmek daha kolay.

Apex Legends şu anda milyonlarca oyuncu tarafından oynanırken, Respawn da yeni denge yamaları yayınlamayı sürdürüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol