Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7

Kullanıcı

Apex Legends’da Hilecilere Donanımdan Ban Atılıyor!

Apex Legends'da ban yiyen oyuna tekrar giremiyor!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Respawn’ın sessiz sedasız çıkış yapan battle royale oyunu Apex Legends, büyük başarı getirdi ve dünya çapında milyonlarca oyuncuyu çekti. Buna rağmen oyunun en rahatsız edici yönü hileciler oldu ve neredeyse ilk günden oyun için hile programları yapıldı. Yine de Respawn Entertainment buna göz yummuyor ve katı biçimde oyuncuları cezalandırıyor. Söylenenlere göre şimdi uygulanan ban yöntemini aşması çok daha zor.

blank

Apex Legends PC oyuncuları, daha doğrusu hileciler oyundan donanım kimlikleri ile banlandıklarını söylüyor. Bu da demek oluyor ki yeni hesap açsanız dahi banınız açılmıyor çünkü güvenlik yazılımı sizi kullandığınız bilgisayardan tespit ediyor.

ResetEra ve Reddit gibi sitelerde çok sayıda başlık açılırken, PC oyuncuları Apex Legends’da hile yaptıklarını kabul ediyor ve bu donanımsal banlanmayı nasıl geçebileceklerini soruyorlar. IP değiştirme gibi geleneksel yöntemler hiçbir işe yaramazken, ikinci hesap açmak da fayda etmiyor çünkü sistem tarafından otomatik olarak algılanıyorsunuz.

Birçok kişi yeni hesap açtığını, hesabının hemen banlandığını ifade ediyor. Sonuç olarak Apex Legends’da hile kullanmadan önce ikinci kez düşünmenizde fayda var.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol