Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.3

Kullanıcı

Apex Legends’a Çapraz Oynama Özelliği’de Gelecek!

Apex Legends yakında çapraz olarak oynanabilecek.

Respawn Entertainment’in yeni oyunu olarak dün oyunculara sunulan Apex Legends şu sıralarda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanıyor.

Aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkan Apex Legends yayınlanmasından sadece 8 saat sonra 1 milyon oyuncu barajını aşmayı başarmıştı. Şu sıralar PlayStation 4, Xbox One ve PC platformunda 1 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan yapım tüm platformlarda ücretsiz olarak yayınlandı. Gerçekçi yapısı ve fantastik oynanışı ile oyuncuları tatmin etmeyi başaran yapım, kısa sürede 1 milyonu aşması ile de geliştirici ekibin yüzünü güldürmeyi başardı.

PC Gamer’ın yapmış olduğu habere göre oyuna cross-play yani çapraz oynama özelliği de yakında gelecekmiş. Bu özellik ile örneğin bilgisayar oyuncuları PlayStation 4 oyuncuları ile birlikte oyun oynama deneyimini yaşayabilecekler. Şuanda oyuncular mevcut oldukları platformlardaki oyuncular ile mücadele ediyorlar. Ancak güzel haber şu ki geliştirici Respawn Entertainment oyuna çapraz oynamayı da getirmeyi planlıyor.

İyi haberden sonra kötü haberden de bahsedelim. Oyun içerisine gelecek olan çapraz oynama özelliği ne yazık ki oyuncuların ilerlemelerini ve satın alımlarını kapsamayacak. Yani PS4’te alınan bir içerik bilgisayar platformunda kullanılamayacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol