Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends Solo ve Duo Modları

Apex Legends'a solo ve duo modlar gelecek mi?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Respawn’ın yeni battle royale oyunu büyük bir popülarite yakaladı ve her kesimden oyuncunun beğenisini kazandı. Buna rağmen oyunda şimdilik sadece üç kişilik takımlar yer alıyor. Bu yüzden tek başına ya da iki kişi girmek isteyenler sorun yaşıyor, rastgele biriyle eşleşiyor. Şimdi merak edilen ise Apex Legends’da solo ve duo modları olup olmayacağı. Peki Apex Legends’a solo ve duo modlar ne zaman eklenecek?

Apex Legends Solo ve Duo Modları

Apex Legends 4 Şubat tarihinde PC, Xbox One ve PS4 platformları için yayınlandı. Oyuna sık sık güncellemeler gelirken, yakında solo ve duo modların da eklenme ihtimali var.

Yazıyı hazırladığımız şu tarihlerde battle royale oyununu sadece üç kişilik takımlar halinde oynamak mümkün. Buna rağmen Twitter kullanıcısı @ApexUpdate oyunun dosyalarında bazı kodlara ulaştı ve solo ile duo modların yakında geleceğini iddia etti.

Elbette bu sızıntının sahte olma ihtimali de var fakat kodlarda ‘2-man Squads’ ve ‘SOLO MODE’ ibareleri dikkat çekiyor.

Açıkçası pek çok kişi Respawn’ın bu modları yakında duyurmasını bekliyor fakat resmi bir açıklama şimdilik yok.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol