Apex Legends Mobile Türkiye’ye Geliyor! İşte Kapalı Beta Tarihi

Ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, mobile versiyonu ile Türkiye'ye geliyor! Oyunun kapalı betası, eylül ayının ortasında Google Play üzerinden kullanıcılarla buluşacak.

Respawn Entertainment tarafından geliştirilen oynaması ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, mobil cihazlara geliyor. Bugün yapılan açıklamada, Apex Legends Mobile kapalı beta programına Türkiye’de devam edileceği bildirildi.

Oyunun kapalı betası, eylül ayının ortasında, Google Play üzerinden ülkemizdeki mobil battle royale severlerle buluşacak. Oyuncular, Google Play üzerinden beta için ön kayıt oluşturabilecekler.

Apex Legends Mobile Kapalı Beta İçin Kayıt Yaptırmayı Unutmayın

Apex Legends Mobile beta

Apex Legends Mobile ekibi, önümüzdeki aylarda kapalı beta listesine daha fazla ülke ekleyerek test bölgelerini genişletmeye devam edecek.

Battle royale heyecanını mobil cihazlara taşıyacak olan Apex Legends Mobile, karakter tabanlı oynanış sistemi ve takım oyunu ile hızlı, tempolu ve yenilikçi bir hayatta kalma deneyimi sunacak.

Apex Legends’ın Mobil Sürümü, Etkileyici Bir Görsellik Sunacak

Apex Legends Mobile kapalı beta türkiye

PC ve konsol versiyonunda olduğu gibi tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek oyun, aynı zamanda yüksek çözünürlüklü grafiklere sahip olacak. Apex Legends Mobile kapalı betası için eylül ayının ortasından önce Google Play üzerinden ön kayıt oluşturmayı unutmayın.

Electronic Arts tarafından yayınlanan ücretsiz battle royale oyunu Apex Legends, ilk olarak Şubat 2019’da piyasaya sürülmüştü. Çıkışının üstünden yalnızca 2,5 yıl geçmiş olmasına rağmen 100 milyon oyuncu barajını aşan yapım, geçtiğimiz yılın ekim ayında çapraz oyun desteği kazanmıştı.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol