Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

7.1

Kullanıcı

Apex Legends: Emergence – 10. Sezon, Ağustos’ta Başlayacak

Popüler battle royale oyunu yeni bir Legend tanıtacak. Geliştirici ekip, öncekinden daha büyük bir ödül havuzuyla ALGS eSports yarışmasının 2. yılını da duyurdu. Ayrıca, arena modu yeni içerik ve dereceli bir sürüm alacak.

EA Play Live 2021 etkinliği sırasında Respawn Entertainment ve Electronic Arts’ı temsil eden Chad Grenier, Apex Legends – Emergence için bir sonraki büyük güncellemeyle ilgili ayrıntıları açıkladı. 3 Ağustos 2021‘de PC, Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch için çıkacak.

Emergence, bizi bir sonraki 18. Legend – Seer‘in hikayesiyle tanıştıran bir fragman yayınladı. Yeni karakter, ekstra geniş kenarlı bir şapka ve altın ve mavi tonlarında fütürist bir kıyafet ile karakterize ediliyor. Kalbinin yakınında, mikrodronları harekete hazır tuttuğu implante edilmiş bir cihazı mevcut.

Apex Legends

Seer’in Yetenekleri

Yeni Legend, hassas ve gizli oynanışa odaklanıyor. Bloodhound gibi, yetenekleri de düşman bulabilecek. Seer, rakiplerinin eylemlerini duvarlardan bile takip etmek için kullanabileceği bir mikro dron ordusuyla donatılmış. Karakter, Ulti becerisinin bir parçası olarak, seçilen bir konumda mavi bir küre oluşturan ve içindeki düşmanların konumlarını ortaya çıkaran yüzlerce insansız hava aracı gönderecek. EA Play Live programında ayrıca yeni Legend’in kanlı “sonunu” da gördük. 26 Temmuz’da Seer’ı hareket halinde gösteren bir oynanış fragmanı yayınlanacak.

Arena Değişiklikleri

Geçen Apex Legends sezonunda tanıtılan arena modu oyuncular arasında oldukça popülerdi. Şimdi onun için mağazada birçok değişiklik olacak. Emergence, yeni haritalar ve diğer şeylerin yanı sıra sıralı bir arena modu sunacak. Battle Royale oyunlarındaki muadilinden önemli ölçüde farklı olacak ancak bununla ilgili detayları henüz bilmiyoruz.

Apex Legends Global Serisinin 2. Yılı

Aynı zamanda EA, eSports yarışması Apex Legends Global Series‘in ikinci yılını duyurdu. Haziran ayında, toplam 2.500.000 dolarlık bir ödül havuzu için mücadele eden yüzlerce en iyi takımı izleme fırsatı bulduk.

Bu yıl Eylül ayından itibaren ALGS’nin devamında kendimiz katılabilecek veya başkalarının eylemlerini takip edebileceğiz. Bu sefer ödül havuzu 5.000.000 dolara ulaşacak. Yarışmanın ikincisinde Xbox ve PlayStation sahipleri PC oyuncularına karşı rekabet edebilecek. Daha fazla bilgiyi, ALGS web sitesinde bulabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol