Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.4

Kullanıcı


Apex Legends Devotion vs Spitfire: Hangisi Daha İyi?

Hangi Apex Legends silahı daha iyi?

Apex Legends’da iki tip LMG (hafif makineli tüfek) silah bulunuyor: Spitfire ve Devotion. Aynı zamanda her ikisi de farklı durumlarda etkili olabiliyor. Buna rağmen oyundaki her silah bildiğiniz gibi birbirine denk geliyor. Makineli tüfek seçimi yaparken de oyuncular Devotion mı, Spitfire mı daha iyi sorusunu yöneltiyor. Biz de tartışmalara nokta koymak istedik.

Apex Legends: Spitfire vs Devotion – Hangisi Daha İyi?

DAIQRY adlı bir Apex Legends oyuncusu YouTube üzerinde bir video yayınlayarak iki silah arasındaki farkları, ateş hızlarını, hasarlarını ve diğer özellikleri karşılaştırdı. Biz de bundan yola çıkarak bazı bilgilere eriştik.

Spitfire’da ilk dikkat çeken şey daha çabuk ateş etmeye başlaması. Bu silahta tetiğe basar basmaz mermiler ateşleniyor. Devotion’ın ise bir şarj süresi var ve yaklaşık 1 saniye sonra ateş başlıyor. Ayrıca iki silahın temel hasar değerleri de şu şekilde:

Spitfire:

Vücut: 20 hasar puanı

Kafa: 40 hasar puanı

Devotion:

Vücut: 17 hasar puanı

Kafa: 34 hasar puanı

Buna rağmen Devotion başlangıçta yavaş olsa da, ısındığı zaman daha hızlı ateş etmeye başlıyor ve aradaki hasar farkı böylece kapanıyor.

Devotion mı, Spitfire mı: Hangisi Daha İyi?

Oyunun erken aşamalarında şüphesiz Spitfire daha iyi bir seçim çünkü rakiplerinizin de ellerinde hâlâ iyi silahlar olmayacak. Buna rağmen maç ilerledikçe Devotion’ın avantajları daha yüksek ve özellikle kalabalık gruplara karşı daha iyi.

Videoda Spitfire daha iyi gözükse de, Devotion için Turbocharger almayı başarırsanız şarj süresini ortadan kaldırabilirsiniz. Turbocharger yoksa da Spitfire’ı tercih edebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol