Apex Legends

MMOFPS
Takip Et
9.6

Mükemmel

7.5

Kullanıcı


Apex Legends 1. Sezon Başlangıç Tarihi

Apex Legends yeni sezonlar ne zaman geliyor?

Apex Legends hayranları heyecanla ilk sezonun ve battle pass’in başlangıcını bekliyor. Böylece oyuna yeni Legendlar yani karakterlerin yanı sıra silahlar ve ganimetler de gelecek. Güncelleme hem PC, hem de PS4 ile Xbox One oyuncularına sunulacak. Peki Apex Legends 1. sezon ne zaman başlayacak? Apex Legends 1. sezon başlangıç tarihi ne zaman?

Apex Legends 1. Sezon Başlangıç Tarihi

Apex Legends şimdiden 50 milyon oyuncu barajını geçti ve hızlı bir şekilde de büyümeye devam ediyor. Kısa sürede dünyadaki en popüler oyunlardan biri olan battle royale yapımında şimdi de ilk sezon başlıyor.

Her ne kadar Respawn Entertainment tarafından Apex Legends’ın resmi birinci sezon çıkış tarihi duyurusu yapılmasa da, bir yol haritası yayınlandı ve 2019 yılında oyuna neler geleceği belirtildi. İlk sezonun Mart ayında başlayacağı ibaresine yer verilirken, DailyESports sitesine göre de ilk sezon 12 Mart 2019 tarihinde başlıyor.

Apex Legends Sezonları

Dediğimiz gibi ilk sezon Mart ayında yani bu ay başlıyor fakat ardından sezonlar devam edecek. Yayınlanan yol haritasında Apex Legends sezon tarihleri şu şekilde verildi:

1. Sezon: Mart

2. Sezon: Haziran

3. Sezon: Eylül

4. Sezon: Aralık

Her yeni sezonda oyuna yeni silahlar, ganimetler ve Legendlar eklenmeye devam edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol