Anthem’in Doğum Günü Kutlanmadı

Anthem'in durumu o kadar vahim ki doğum günü bile kutlanmadı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

22 Şubat 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu oyuncularına sunulan Anthem 2019 yılını fiyasko ile tamamlarken yeni yılda da oyunculara umut vermezken yapımın ilk yıl dönümü de kutlanmadı.

Yayınlanmasından kısa bir süre sonra çeşitli sorunlar ve problemler ile gündeme gelen Anthem 2019 yılının fiyasko oyunu olarak değerlendirilirken EA’in başını da epey ağrıttı. Yayınlanmasından sonra sayısız güncelleme alan yapım bir türlü hatalarını gideremezken her güncellemede de yeni sorunları getirmeye devam etti. Hem oyuncuları hem de geliştirici ekibi bir türlü tatmin edemeyen Anthem yeni gelen bilgiler ile yıl dönümünü de kutlamamış.

PCGamesN’in haberi ile edindiğimiz güncel bilgilere göre 22 Şubat 2020 itibari ile yani geçtiğimiz Cumartesi günü Anthem’in yıl dönümüymüş. Ancak ne EA ne de geliştirici BioWare oyunun yıl dönümünü kutlamak amacıyla herhangi bir duyuru yada etkinlik paylaşmamış. Ancak oyunun gelişiminde rol oynayan bazı personeller kişisel Twitter hesapları üzerinden oyunun doğum gününü kutlamışlar.

Oyun direktörü Jonathan Warner Twitter hesabında yaptığı paylaşımda ‘İyi ki Doğdun Anthem!’ demiş.

Anthem’in 2020 yılını da fiyaskoyla tamamlaması bekleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol