Anthem’e Yeni Güncelleme Geliyor!

Anthem hataları gidermeye çalışıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2019’un başarısız oyunlarından birisi olarak sık sık gündemde kendine yer bulan Anthem yakında yeni bir güncelleme alacak. Planlı bir güncelleme alacak olan yapım oyuncularına yeni içerikler sunmayı hedefliyor.

blank

BioWare tarafından geliştirilen Anthem büyük umutlar ile lansmana çıkmış ancak umduğunu bulamamıştı. Kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşan yapım, belirli bir süreden sonra hızla oyuncu kaybetmiş ve günümüzde düşük bir kitle tarafından oynanmaya devam ediyor. EA tarafından 2019’un başarısızlığı olarak ifade edilen yapım yakında yeni bir güncelleme alacak. Oyuna gelecek olan güncelleme ile hem hatalar giderilirken hem de yeni içerikler oyunculara sunulacak.

GamingBolt’un haberi ile edindiğimiz güncelleme detaylarında oyun için yeni bir güncellemenin ve genişlemenin planlandığı ifade edilirken, geliştirici ekibin genel itibari ile sorunları çözmeye odaklı olarak çalıştığı ifade edildi. Hem hatalatı gidermek hem de oyunculara yeni içerikler sunmayı hedefleyen BioWare çalışmalarına devam ediyor.

Anthem için oldukça endişeli bir bekleyişe giren EA, Apex Legends ile başarılı işlere imza atarken milyonlarca yeni oyuncular da kazanmaya devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol