Anthem E3 2018 Demosu Hangi PC’le Oynandı?

Anthem'in nasıl bir sistemle oynandığı açıklandı.

EA ve BioWare ortaklığında hazırlanan Anthem son zamanların en çok beklenen oyunlarından birisi. Beklenen yapım geride bıraktığımız E3 2018 fuarında da gösterilmişti ve grafikleri ilgi uyandırmıştı. Şimdi ise Bioware’den Mark Darrah bir açıklama ile oyunun demosunun nasıl bir PC üzerinde oynandığını ortaya serdi.

Bioware yapımcısı Mark Darrah Twitter üzerinden paylaşım yaparken, Anthem’in E3 2018 demosunun nasıl bir sistemde çalıştığı da belli oldu. Oyun fuarda 4K çözünürlükte ve 60fps kare oranında çalışıyordu. Bilgisayarda ise 2 adet Nvidia’nın GeForce GTX 1080Ti ekran kartı bulunuyordu. Şüphesiz bu sene E3 2018’in görsel açıdan en doyurucu oyunlarından birisi de Anthem olmuştu. Bunda en büyük pay da oyunda kullanılan Frostbite 3 Engine grafik motorunda diyebiliriz.

Mark Darrah’a Twitter üzerinden bir kullanıcı Anthem’in E3 2018 demosunu sorarken, başarılı yapımcı oyunun 2 adet GeForce 1080Ti olan sistemde 4K çözünürlük ve 60fps’de çalıştığının cevabını verdi.

Ayrıca Mark Darrah oyunun çıkışına kadar ekip olarak optimizasyon üzerine çalışacaklarını ve mevcut kullanılan ekran kartlarıyla daha uyumlu hale geleceğini de söyledi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>