Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Anonymous Kendi Kripto Para Birimini Çıkardı: Anon Inu

Kendisine "Anonymous" adını veren bir grup, kendi kripto para birimini yaratmaya karar verdi. Çin yasaklarına bir cevap olarak yaratılan kripto para birimi, Anon Inu köpeğine atıfta bulunarak sevimli bir isim ve logo seçmiş.

Kendisine Anonymous adını veren çevrimiçi topluluk, başka bir video mesajı yayınladı. Bitcoin’in durumu ve onunla ilgili son zamanlarda Çin’de meydana gelen olaylar hakkında konuştu. Grup ayrıca kendi anonim kripto para birimi Anon Inu’nun yaratılmasından da bahsetti.

Anonymous

Anonymous, Gelirlerin Bir Kısmını Evsiz Köpeklere Ayıracak

Bu, Anonymous’un kripto madenciliği faaliyetleriyle ilgilendiği ve bunları geliştirme için iyi bir alan olarak gördüğünü ortaya çıkardı. Anon Inu’nun, Elon Musk ile “meme savaşında” ve Çin hükümetiyle “kripto savaşında” onlara yardım edeceğini söyledi.

Videoda Anonymous, Çin hükümetinin madencilerle mücadelesinin asıl sebebinin devlete ait dijital yuan için rekabeti ortadan kaldırmak olduğunu iddia etti. Kısıtlamalar, Bitcoin madencilerinin, madencilik teçhizatlarını yeniden konumlandırmak için fon toplamak için toplu olarak satmalarına neden oldu ve bu da BTC döviz kurunun dalgalanmasına neden oldu.

Buna rağmen, Anonymous kripto para birimleri için parlak bir gelecek gördüğünü ifade etti:

“Birçok kripto para uzmanı, işlerin Temmuz sonunda düzelmeye başlayacağını ve bunun da Ağustos ayında büyük bir toparlanmayı tetikleyeceğini tahmin ediyor. Kriptoların daha yeni başladığına inanıyoruz, bu yüzden çeşitli yerleşik araçlarla DeFi topluluğundan yeni bir simge olan Anon Inu token‘ı piyasaya sürdük.”

DeFi nedir bilmeyenler için, merkezi olmayan finans anlamına geliyor. Gördüğünüz gibi Anon Inu, Binance Smart Chain’e (BSC) dayalı bir token. Sahipleri düzenli olarak ücretsiz jetonlar, NFT ve bunun gibi ödüller alacak. Yaratıcılar ayrıca gelirlerin bir kısmını evsiz köpek barınaklarına bağışlamayı planladığını da söyledi.

https://www.youtube.com/watch?v=RuHGGNzYlqE

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Kabotaj46

    Her önüne gelen de kripto para çıkarır oldu 😀

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.