Anno 1800’e Ücretsiz Senaryo Modu Geliyor

Sevilen şehir kurma oyunu Anno 1800 için dördüncü sezon müjdesini paylaşan geliştirici Ubisoft, yeni senaryo modunun ücretsiz olacağını duyurdu.

Fransız geliştirici ve yayıncı şimdi Anno 1800 oyununun 4. Sezonunun ilk önizlemesini paylaştı ve bu bağlamda UNEP Seçim Ödülü’nü kazanan “Eden at the End” adlı senaryo modunu doğruladı. Bu mod, 14 Aralık’tan itibaren ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Artık oyunun odak noktası, yeni senaryo modunda ilk olarak keşfedilebilecek olan sürdürülebilir uygulamalar ve bunların bir şehrin ekosistemi üzerindeki etkiler olacak.

Ubisoft, ücretsiz gelecek olan senaryo modu ile yalnızca başka bir dönüm noktasını kutlamakla kalmayacak. Geçtiğimiz günlerde, Anno 1800 iki milyon oyuncu sınırını aştı ve bu nedenle, biri savaş kruvazörü için diğeri hattın gemisi için olmak üzere iki gemi görünümü de bulunacak.

Anno 1800 Eden at the End Modu Gelecek

Anno 1800

Eden at the End” modu ilk olarak Green Game Jam 2021’de tanıtıldı ve aslında bir senaryo modudur. İlk senaryo, çevre için sömürücü bir ekonominin tehlikelerini aktarmayı amaçlayan haydut benzeri bir mekanik içermekte. Ekosistemini yok etmeden ve yenilenebilir ve yenilenemez kaynakları kullanmanın etkilerini tartmadan bir endüstriyel projeyi tamamlamanız gerekecek. 

Çevre üzerinde olumlu veya olumsuz etkileri olacak ve sürdürülebilir uygulamaları tercih edenler en iyi sonuçları alacak. Senaryo oyun modu ücretsiz olarak kullanıcıların beğenisine sunulurken, 4. Sezon geçişinin bir parçası olarak önümüzdeki yıl üç tam DLC paketi olacak. Bu ücretli paketlere daha sonra mod için en az bir yeni senaryo eşlik edecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol