Wolfteam

MMOFPS
Takip Et
7.5

İyi

6

Kullanıcı


Ankara’da Wolfcity Rüzgarı Esecek!

Wolfcity rüzgarı bu hafta Ankara'da esecek.

Türkiye’nin en çok oynanan FPS oyunlarından birisi olan Wolfteam, Wolfcity heyecanı ile ülkemiz oyunlarının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Türkiye’nin 8 farklı şehrinde düzenlenen ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 Wolfteam’in en iyi oyuncuları sahne oluyor. Ülkemiz oyuncuları tarafından yoğun bir ilgi ile takip edilen turnuva Ankara ve çevresindeki oyunculara kapılarını açmaya hazırlanıyor. Wolfcity turnuvasının 3’ncü ayağı 11 Kasım  Pazar günü Ankara’da gerçekleşecek. Ülkemizin en iyi Wolfteam oyuncularının yer alacakları karşılaşmalar birbirinden zorlu geçecek. Angel Cafe’de gerçekleşecek olan turnuva hayranlara da açık olacak.

8 yıldan fazla bir süredir ülkemizde oynanan başarılı oyun, Wolfcity turnuvası ile de 8 farklı şehirde oyuncuları karşı karşıya getiriyor. İzmir, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, Diyarbakır, Bursa ve Ankara gibi büyük şehirlerde oyunculara kapılarını açan Wolfteam rekabet dolu bir ortam sunuyor. Ankara’da düzenlenecek olan turnuvada başarılı olan oyuncular ve takımları, Aralık ayında İstanbul’da düzenlenecek olan ASUS Wolfteam Türkiye Kupası 2018 finallerine adını yazdıracaklar. Oyuncular final mücadelelerinde geniş kitleler tarafından da takip edilecekler.

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, “Ülkemizde en çok ilgi gören espor turnuvaları arasında Wolfteam’in sağlam bir yeri var. 8 ilimizi dolaşan Wolfcity Turnuvaları ile yerimizi daha da güçlendiriyoruz. Wolfcity Turnuvaları başladığından bu yana da Ankaralı Wolfteam oyuncularının özel ilgisini hep yanımızda hissettik. Yine çekişmeli ve sportmence geçecek bir turnuva yaşayacağımıza inanıyorum. Bütün takım ve oyunculara başarılar diliyorum” dedi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol