Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Andrew Tate Hapishane Yayınıyla Geri Döndü

Andrew Tate, hayranlarını eğlendirmek için sahte bir Rumen hapishane hücresinde canlı yayın yaparak sosyal medyaya geri döndü.

Tartışmalı bir figür olan çevrimiçi kişilik Andrew Tate, yakın zamanda kendisini sahte bir hapishane hücresinde 24 saat geçirdiğini gösteren bir canlı yayın yaptı. Feminizm karşıtı idealleriyle birçok hayran ve nefret kitlesi kazanan Tate, nefret söylemleri sebebiyle birçok sosyal medya platformundan yasaklandı. Bu söylemler, internet figürünün kendisini hapiste bulmasıyla sonuçlandı.

Andrew Tate, kendisini çevre aktivisti Greta Thunberg ile sonunda onu parmaklıkların arkasına götüren bir Twitter savaşının içinde buldu. Tate, Thunberg’e garajında kaç tane fosil yakıt tüketen lüks araba olduğunu alaycı bir şekilde açıklayan bir video yayınladıktan sonra Rumen makamları, Tate’in videosundaki bir pizza kutusunda görülen bir logoya dayanarak Tate’in yerini tam olarak belirleyebildi ve arama kararı olan ismi tutukladı.

Andrew Tate “Hapishane” Yayını Yaptı

Andrew Tate Hapishane

Tate, popülaritesinin ve medyadaki varlığının bir kısmını yeniden kazanmak için en son girişimini tanıtmak için Twitter’ı kullandı. Kardeşi Tristian ile Tates’in konutunda kurulan hayali bir hapishane hücresinden canlı 24 saatlik canlı yayın yaptığını duyurdu. Yayının amacı, çevrimiçi takipçileri için hapis deneyimini taklit etmekti.

Yayın, 12 Ağustos’ta Youtube’a alternatif olarak oluşturulan çevrimiçi bir video platformu olan Rumble üzerinden gerçekleşti. Tate’in canlı yayını 57.000’den fazla izleyiciye ulaştı, seyirciler Tate kardeşler için bir Rumen hapishane hücresinde sıradan bir günün nasıl geçtiğini görmek için can atıyorlardı.

Yayında Tate, kardeşiyle birlikte kahvaltı ederken, günlük 1000 şınav çekerken ve hayran mektuplarını okurken görüldü. Bu görünüşte sıradan faaliyetler, önemli sayıda izleyici çekmeyi başardı ve birçok hayran Romanya hapishane simülasyonundan büyülendi.

Tate kardeşler daha önce Bükreş mahkemesinin temyiz başvurusunu kabul etmesinin ardından 31 Mart 2023’te hapisten salıverilmiş ve 4 Ağustos 2023’te serbest bırakılıncaya kadar ev hapsinde tutulmuşlardı; bu olay kardeşler için yeni fırsatların da kapısını açtı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.