Anarchy Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

Anarchy Online Sonunda Steam’de

Profesyonellerin beğenisini toplayan bilim kurgu MMORPG klasiği Anarchy Online da Steam'deki yerini aldı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Müthiş oyuncu sayılarına erişen, dünyanın ilk bilim kurgu MMORPG oyunu Anarchy Online artık Steam’de de erişilebilir. Rubi-ka’ya ilk oyuncuların ayakları bundan neredeyse on altı yıl önce değmişti. Anarchy Online sizi bir solucan deliğinden geçirerek canavarlarla, savaşan gruplarla ve öteki oyuncularla karşılaşacağınız Rubi-ka isminde yabancı bir gezegene bırakıyor.

Funcom CEO’su Rui Casais, ”Anarchy Online en uzun süredir hayatta olan online oyunlardan biri ve bugüne dek pek çok oyuncu Rubi-ka gezegenini evi olarak gördü,” diyerek başladığı sözlerini ”Bir süredir Steam’de yer almak istiyorduk, umuyoruz ki bu durum yeni oyuncuları ve geçmişim hevesli oyuncularını artık seyahat etmenin daha kolay olduğu Rubi-ka gezegenine getirecektir.” şeklinde bitiriyor.

Artık Steam üzerinden de erişebileceğimiz Anarchy Online en zengin içeriğe ve en zorlu mücadelelere sahip olan MMO’dan biri olma özelliğini taşıyor.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol