Anarchy Online

MMORPG
Takip Et
1

İncelenmemiş

7.1

Kullanıcı

Anarchy Online Sonunda Steam’de

Profesyonellerin beğenisini toplayan bilim kurgu MMORPG klasiği Anarchy Online da Steam'deki yerini aldı.

Müthiş oyuncu sayılarına erişen, dünyanın ilk bilim kurgu MMORPG oyunu Anarchy Online artık Steam’de de erişilebilir. Rubi-ka’ya ilk oyuncuların ayakları bundan neredeyse on altı yıl önce değmişti. Anarchy Online sizi bir solucan deliğinden geçirerek canavarlarla, savaşan gruplarla ve öteki oyuncularla karşılaşacağınız Rubi-ka isminde yabancı bir gezegene bırakıyor.

Funcom CEO’su Rui Casais, ”Anarchy Online en uzun süredir hayatta olan online oyunlardan biri ve bugüne dek pek çok oyuncu Rubi-ka gezegenini evi olarak gördü,” diyerek başladığı sözlerini ”Bir süredir Steam’de yer almak istiyorduk, umuyoruz ki bu durum yeni oyuncuları ve geçmişim hevesli oyuncularını artık seyahat etmenin daha kolay olduğu Rubi-ka gezegenine getirecektir.” şeklinde bitiriyor.

Artık Steam üzerinden de erişebileceğimiz Anarchy Online en zengin içeriğe ve en zorlu mücadelelere sahip olan MMO’dan biri olma özelliğini taşıyor.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol