Amnesia: The Dark Descent’a Zorluk Modu Gelecek!

Amnesia: The Dark Descent yeni bir mod alacak.

Hayatta kalma ve korku oyunu olarak 2010 yılında konsol ve bilgisayar oyuncularına sunulan Amnesia: The Dark Descent yeni bir mod almaya hazırlanıyor.

Tek oyunculu olarak oynanan Amnesia: The Dark Descent korku temalı yapısı ile ilk kez 2010 yılında karşımıza çıkmıştı. Yayınlandığı dönemden bu yana Steam’de 31.00 TL alan yapım oyunculardan  hayatta kalmalarını ve ilerlemelerini istiyordu. 6 farklı dil seçeneğine sahip olarak oynanan oyun yeni modu ile oyuncuları zorlayacak gibi görünüyor. 28 Eylül’de oyuna gelecek olan güncelleme ile birlikte yeni bir zorluk modu oyunculara sunulacak. 8 yılın ardından yeni bir zorluk modu almaya hazırlanan yapım kaybettiği oyuncuları yeniden kazanmaya çalışacak.

Zorluk modu ile oyun içerisindeki canavarlar daha geç ölecekler. Belirtilen bu canavarlar bizleri daha çabuk bulacak ve dakikalarca sürecek aksiyon sahneleri ile karşımıza çıkacaklar. Oyunun kolay ilerlemeye sahip olduğunu belirten oyuncular, geliştirici ekibin dikkatini çekerek yıllar sonra zorluk seviyesini artıracak bir modun gelmesini sağladılar.

Oyunu yeni mod da bitiren oyuncular bir kupanın sahibi olacaklar. Işıltılı olarak tanımlanan yeni kupa oyuncuların zorlu modda sürükleyici anlar yaşamaya yöneltecek. Genel olarak karanlık bir atmosfere sahip olan oyun içeriklerindeki esrarengizlik ile merak uyandırıcı bir yapıya sahip.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol