Amnesia Collection Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

34.99 dolar değerindeki Amnesia Collection Humble Bundle'da ücretsiz oldu.

2010 yılında karşımıza çıkan ve hayatta kalma oyunların farklı bir nefes getiren Amnesia: Dark Descent’ın adı unutulmaya yüz tuttu artık. Frictional Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan oyunun Amnesia Collection’ı şu sıralarda ücretsiz oldu.

PlayStation 4 ve bilgisayar platformu için 2010 yılında yayınlanan Amnesia: Dark Descent korku dolu dünyası ve gerilim dolu altyapısı ile yayınlandığı dönem milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyordu. Tabii zamanla adını unutturan oyun farklı bir boyutta karşımıza çıkmıştı. Oyunculara zengin bir içerik sunan ve korku bir dünyada mücadeleye çağıran Amnesia Collection normalde Humble Bundle’da 34.99 dolar gibi bir fiyat etiketine sahipti.

Sadece 2 günlüğüne ücretsiz fiyat etiketine sahip olan oyun aksiyon ve macerayı beraberinde getiriyor. Orta dereceli grafiklere sahip olan Amnesia Collection bizleri gizli mahzenlerde, eski yeraltı sığınaklarına götürüyor. Oyun içerisinde oldukça zengin bir içerik mevcut. Hemen hemen her sahnenin gerilim yüklü olması da oyuna farklı bir hava katmış durumda. Steam’de de 55.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip olan oyun bünyesinde 6 farklı dili bulunduruyor. Bu diller arasında ne yazık ki Türkçe bulunmuyor. Oyun içerisinde fantastik ögelerin de yer aldığını unutmadan belirtelim. Bu ögeler arasında yaratıklar ve mumyalar başta geliyor.

Dilerseniz buradan Amnesia Collection’ın Humble Bundle ya da Steam sayfasına gidebilirsiniz. Amnesia Collection Humble Bundle’da 34.99 dolar yerine kısa bir süre için tamamen ücretsiz olarak yayınlanıyor.

Dilerseniz aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol